„Žalgirio“ ir „Neptūno“ dublerių mūšyje – kauniečių pergalė

Devintąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Kauno „Žalgiris-2“ (9-6).

10
16
7
4

Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 74:64 (15:10, 17:19, 22:15, 20:20) nugalėjo Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (3-11) krepšininkus.

Rungtynės prasidėjo atkakliai ir nė vienai komandai nepavyko susikrauti apčiuopiamo pranašumo - trapią persvarą po 20 minučių turėjo šeimininkai (42:39).

Visgi po pertraukos kauniečiai įjungė kitą pavarą, spurtavo 22:15 ir po Mato Repšio dvitaškio trečiojo kėlinio pabaigoje įgijo dviženklį pranašumą (54:44).

Uostamiesčio vyrukai kilo į šturmą bei likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos Matas Vaitkus dvitaškiu užbaigė spurtą 14:7, priartindamas svečius vos iki vieno metimo, tačiau žalgiriečiai atsilaikė. V. Pliaugos kariauna atsakė atkarpa 13:6, o tašką padėjo Liutauras Lelevičius (73:62).

Kauno komandai Gytis Nemeikša per 28 minutes pelnė 10 taškų (3/6 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 1/2 baudų metimai), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Titas Sargiūnas, per 23 minutes pelnęs 12 taškų (1/4 dvit., 3/5 trit.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 10 naudingumo balų.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Matas Vaitkus, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 17 taškų (5/8 dvit., 2/4 trit., 1/2 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 23 naudingumo balai.

„Žalgiris-2“: Titas Sargiūnas (3/5 trit.) ir Motiejus Krivas (6/13 dvit., 9 atk. kam.) po 12, Liutauras Lelevičius 11 (4/7 dvit., 5 rez. perd.), Gytis Nemeikša 10 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Matas Repšys 8 (2/4 trit.), Nedas Montvila 7 (4 rez. perd.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Vaitkus 17 (5/8 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam.), Oskaras Pleikys 15 (4/8 dvit., 7/12 baud., 8 atk. kam., 4 kld.), Gediminas Leščiauskas 9 (1/6 trit., 4 kld.), Petras Piekus 7 (8 atk. kam., 5 blok.).