„Atleto“ šturmą atlaikęs „Delikatesas“ išsivežė pergalę iš Garliavos

2021-11-25 20:00

Penktąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Joniškio „Delikatesas“ (5-10).

Tomo Aleknavičiaus auklėtiniai išvykoje 96:91 (25:23, 27:20, 22:15, 22:33) įveikė Kauno r. „Atleto“ (8-7) krepšininkus.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmojo kėlinio turėjo 5 taškų (25:20), o po pertraukos ir Tomo Balčiūno dvitaškio – 9 taškų pranašumą (52:43).

Visiškai perlaužti mačą joniškiečiai kėsinosi trečiajame ketvirtyje, kurio metu spurtavo ir po T. Balčiūno dvitaškio persvara tapo triuškinanti – 19 taškų (71:52).

Likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos komandas skyrė 20 taškų – 89:69, tačiau šeimininkai nepasidavė. „Atletas“ surengė spurtą 22:5 ir po Karolio Babkausko tritaškio likus 15 sekundžių priartėjo iki 3 taškų (91:94).

Tačiau tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti šeimininkams. Valerijus Anisimovas atsakė dėjimu, taip įtvirtindamas pergalę (96:91).

Joniškio ekipos gretose išsiskyrė T. Balčiūnas, kurio sąskaitoje per 40 minučių buvo 18 taškų (3/8 dvit., 2/2 trit., 6/8 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 32 naudingumo balai.

Jam puikiai talkino Donnellas Cegersas, per 37 minutes pelnęs 20 taškų (7/10 dvit., 0/2 trit.). Jis taip pat atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

„Atleto“ komandai Martynas Linkevičius per 34 minutes pelnė 12 taškų (0/3 dvit., 4/11 trit.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

„Atletas“: Gytis Sirutavičius 19 (5/6 dvit., 3/11 trit.), Karolis Babkauskas 18 (4/8 trit., 6 rez. perd.), Amandas Urkis 15 (5/8 dvit., 1/8 trit., 6 atk. kam.), Ignas Juškevičius 14 (6/9 dvit., 7 atk. kam.), Martynas Linkevičius 12 (4/11 trit., 16 atk. kam., 8 rez. perd., 27 naud.).

„Delikatesas“: Donnellas Cegersas (7/10 dvit., 6/6 baud., 11 atk. kam., 29 naud.) ir Justas Vieversys (3/9 dvit., 4/6 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.) po 20, Darionas Rackley (5/5 dvit., 5/7 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok., 6 kld.) ir Tomas Balčiūnas (3/8 dvit., 2/2 trit., 6/8 baud., 9 atk. kam., 6 rez. perd., 32 naud.) po 18, Arūnas Rimkus 11 (2/7 dvit., 2/5 trit.), Valerijus Anisimovas 9.