Iki pertraukos reikalus sutvarkę „Mažeikiai“ nepaliko vilčių „Kretingai“

2021-11-25 19:39
Nuotr.: D.Petraitis
Nuotr. D.Petraitis

Šeštąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse iškovojo „Mažeikiai“ (6-9).

Mindaugo Janiškos auklėtiniai namuose 73:55 (20:11, 20:8, 15:15, 18:21) įveikė „Kretingos“ (5-10) krepšininkus.

Triuškinantį pranašumą šeimininkai įgijo dar prieš ilgąją pertrauką. Pirmąją rungtynių pusę „Mažeikiai“ laimėjo 40:19 ir po Karolio Babušio dvitaškio įgijo 21 taško pranašumą.

Per likusį laiką „Kretinga“ į šturmą nepaliko ir turėjo pripažinti pralaimėjimą.

Mažeikių komandai Modestas Žaunieriūnas per 29 minutes pelnė 17 taškų (4/4 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

Kretingos ekipos gretose išsiskyrė Spenseris Mitchellas, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 12 taškų (3/6 dvit., 2/3 trit., 0/1 baud.), 7 atkovoti bei 2 perimti kamuoliai ir 16 naudingumo balų.

„Mažeikiai“: Modestas Žaunieriūnas 17 (4/4 dvit., 3/5 trit., 5 atk. kam.), Robertas Subotkevičius 16 (5/11 dvit., 2/6 trit., 3 per. kam.), Mindaugas Motuzas 11 (4/7 dvit., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 5 kld.), Jonas Paukštė 10 (5/11 dvit., 17 atk. kam., 3 blok.), Karolis Babušis 9 (1/6 trit., 5 atk. kam., 4 kld.).

„Kretinga“: Spenseris Mitchellas 12 (2/3 trit., 7 atk. kam.), Eimantas Žilius 10 (4/9 dvit.), Domininkas Matutis 8.