Po tragiško kėlinio atsitiesusiai „Omegai-Taurui-LSU“ nepavyko palaužti čempionų

2024-10-19 18:54
Nuotr.: Jurbarkas-Karys-Manvesta
Nuotr. Jurbarkas-Karys-Manvesta

„7bet-NKL“ titulo gynybą tęsiantis „Jurbarkas-Karys-Manvesta“ (5-1) pasiekė penktąją pergalę paeiliui. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 82:77 (19:24, 29:12, 20:24, 14:17) įveikė Kauno r. „Omegą-Taurą-LSU“ (4-2).

22
29
10
85%
11/13

Sužaidus 15 minučių šeimininkai buvo priekyje 36:31. Jurbarkiečiai tuomet smeigė 4 tritaškius, Karolis Guščikas pridėjo du dvitaškius, Mintautas Bulanovas – baudą, o svečiai, spurtavę 17:0 į pertrauką išėjo su dviženkliu pranašumu – 48:36. Antrąjį ketvirtį jie laimėjo 29:12.

Antroje susitikimo pusėje vyko atkakli kova, tačiau mačo pabaigoje Giedriaus Kurtinaičio kariaunai pavyko pavyti varžovus – likus 2 minutėms Robertas Keliačius dėjimu deficitą sumažino iki 3 taškų – 73:76.

Gintautas Matulis sumetė baudų metimus, Domarkas pelnė dvitaškį. Paulius Danisevičius likus 26 sek. dvitaškiu didino svečių pranašumą iki 5 taškų (80:75), Šarūnas Vasiliauskas realizavo abi baudas, o Tomo Delininkaičio ranka likus 8 sek. sudrebėjo – 80:77.

Visgi „Omegos-Tauro-LSU“ likusius šansus nubraukė Vasiliausko pražanga puolime išsimetinėjant kamuolį. Rungtynes taikliomis baudomis uždarė Danisevičius.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Karolis Guščikas, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 22 taškai (11/13 dvit., 0/3 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai, klaida, 2 asmeninės ir 3 išprovokuotos pražangos bei 29 naudingumo balai.

Pralaimėjusiems Vasiliauskas per 35 minutes pelnė 20 taškų (5/8 dvit., 1/5 trit., 7/7 baudų.), atkovojo 3 ir 1 kamuolį perėmė, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, triskart prasižengė, išprovokavo 7 pražangas bei surinko 24 naudingumo balus.

LKF generalinio sekretoriaus pareigas einantis Domarkas per 29,5 minutės pasižymėjo 11 taškų (1/5 dvit., 3/3 trit., 0/2 baud.), 5 rezultatyviais perdavimais, 4 sugriebtais kamuoliais, 2 klaidomis, 5 išprovokuotomis pražangomis bei 17 naudingumo balų.

„Omega-Tauras-LSU“: Šarūnas Vasiliauskas 20 (5/8 dvit., 1/5 trit., 7/7 baud., 8 rez. perd., 5 kld.), Robertas Subotkevičius 16 (2/9 dvit., 4/7 trit., 6 atk. kam.), Dominykas Domarkas 11 (3/3 trit., 5 rez. perd.), Pavlo Karasovas 10 (2/6 trit.), Ignas Juškevičius 8 (5 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Jurbarkas-Karys“: Karolis Guščikas 22 (11/13 dvit., 10 atk. kam., 29 naud.), Paulius Danisevičius 17 (3/7 dvit., 3/5 trit., 8 rez. perd., 5 kld.), Tomas Delininkaitis 9 (3/5 trit.), Gintautas Matulis (10 atk. kam.) ir Justas Nausėdas po 7.