Rekordus gerinęs Kasparas atvedė „Rytą-2“ į pergalę prieš ukmergiškius

2024-10-19 17:58
Nuotr.: R. Lukoševičius
Nuotr. R. Lukoševičius

Danielius Kasparas sužaidė karjeros rungtynes ir padėjo Vilniaus „Rytui-2“ (2-4) nutraukti trijų pralaimėjimų seriją. Sostinės komanda namuose 101:85 (27:21, 33:16, 18:22, 23:26) įveikė Ukmergės „Steką“ (3-3).

27
36
100%
8/8
71%
5/7

Kasparo sąskaitoje per 27 minutes buvo 27 taškai (5/7 dvit., 3/3 trit., 8/8 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, klaida, 7 išprovokuotos pražangos bei 36 naudingumo balai.

20-metis vilnietis pagerino asmeninius rezultatyvumo ir naudingumo rekordus, kurie iki šiol siekė atitinkamai 20 taškų ir 23 balus.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai spurtavo 12:0 ir įgijo solidų pranašumą (39:24). Kraujo skonį pajutę Gintaro Kadžiulio auklėtiniai dominavo puolime ir iki pertraukos nutolo 23 taškais – 60:37.

Antroje susitikimo pusėje ukmergiškiams pavyko stabilizuoti situaciją ir šiek tiek sumažinti deficitą, tačiau apie pergalę pagalvoti Kadžiulio kariauna neleido.

Pagrindinėje „Ryto“ komandoje jau debiutavę Ignas Urbonas ir Gantas Križanauskas taip pat buvo vieni vedlių.

Urbonas per 30 minučių surinko 16 taškų (4/6 dvit., 2/3 trit., 2/3 baud.), 8 sugriebtus ir 1 perimtą kamuolį, 4 rezultatyvius perdavimus, klaidą, 2 asmenines bei 5 išprovokuotas pražangas ir 26 naudingumo balus.

Križanauskas per 22 minutes pridėjo 13 taškų (4/5 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas, 2 asmenines ir 1 išprovokuotą pražangą bei 16 naudingumo balų.

Ukmergės ekipos gretose išsiskyrė Paulius Semaška, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 25 taškai (7/11 dvit., 2/6 trit., 5/6 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai bei 29 naudingumo balai.

„Rytas-2“: Danielius Kasparas 27 (5/7 dvit., 3/3 trit., 8/8 baud., 6 atk. kam., 36 naud.), Ignas Urbonas 16 (4/6 dvit., 2/3 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 26 naud.), Gantas Križanauskas 13 (4/5 dvit., 4 rez. perd.), Arūnas Rimkus (4/5 dvit.) ir Nojus Kulieša (8 rez. perd.) po 9, Nikas Stuknys 7.

„Stekas“: Paulius Semaška 25 (7/11 dvit., 2/6 trit., 5/6 baud., 8 rez. perd., 3 per. kam., 29 naud.), Darius Tarvydas 21 (9/12 dvit., 1/6 trit., 5 atk. kam., 2 blok.), Mantas Šerkšnas 12 (2/6 trit.), Dominykas Bučas 11 (4/9 dvit., 7 atk. kam.), Tadas Rinkūnas 8 (4/10 dvit., 0/6 trit., 4 rez. perd.).