Gecevičiaus vedami telšiškiai paliko „Delikatesą“ be pergalių

2024-10-19 17:49
Nuotr.: L. Šeputis
Nuotr. L. Šeputis

Puikiai rungtyniavęs Martynas Gecevičius vedė „Telšių“ (5-1) komandą į dar vieną pergalę „7bet-NKL“. Žemaičiai namuose 107:94 (19:18, 25:23, 31:25, 32:28) susitvarkė su Joniškio „Delikatesu“ (0-6) ir paliko šį be pergalių.

23
26
56%
5/9
2

Gecevičius per 32 minutes pelnė 23 taškus (3/4 dvit., 5/9 trit., 2/3 baud.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, išskirstė 4 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, išprovokavo 3 pražangas, kartą pats pažeidė taisykles ir surinko 26 naudingumo balus.

Plungės „Olimpui“ laimėjus Šilutėje, joniškiečiai tapo vieninteliais, šį sezoną dar nepasiekusiais pergalės.

Pirmieji trys kėliniai klostėsi atkakliai, bet visus juos laimėti pavyko šeimininkams, kurie į lemiamą ketvirtį atsinešė 9 taškų atsargą (75:66). Būtent jo pradžioje įvyko susitikimo lūžis – Sandžio Buškevico auklėtiniai spurtavo 12:2 ir nutolo 87:68.

Per likusį laiką joniškiečiams atsitiesti nebepavyko ir teko pripažinti varžovų iš Žemaitijos pranašumą.

Joniškio ekipos gretose dominavo Tomas Balčiūnas, kurio sąskaitoje per 37 minutes buvo 26 taškai (10/14 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud.), 9 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, 6 rezultatyvūs perdavimai, klaida, 2 asmeninės bei 6 išprovokuotos pražangos ir 37 naudingumo balai.

„Telšiai“: Martynas Gecevičius 23 (5/9 trit., 4 rez. perd., 26 naud.), Gediminas Leščiauskas 22 (5/8 dvit., 3/5 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam., 25 naud.), Nojus Radžius 19 (5/8 dvit., 3/5 trit., 4 rez. perd.), Ovidijus Kaminskis 12 (6/8 baud.), Deividas Rasys 9 (5 atk. kam.), Lukas Valantinas 8 (4/6 dvit., 10 atk. kam., 4 rez. perd.), Ignas Razutis (5 rez. perd.) ir Laurynas Kaveckis (2/2 trit.) po 7.

„Delikatesas“: Tomas Balčiūnas 26 (10/14 dvit., 9 atk. kam., 6 rez. perd., 37 naud.), Kenneth John Miller 22 (3/8 dvit., 4/5 trit., 4 rez. perd.), Domantas Šarauskas 14 (2/4 trit.), Simonas Kriaučiūnas 12 (5/5 baud.), Igor Chumakov 11 (5 atk. kam., 2 blok., 5 kld.).