„Rytas-2“ pranoko stipriai išretėjusią „Sūduvą-Mantingą“

2023-11-04 20:48
Nuotr.: Rytas-2
Nuotr. Rytas-2

Smarkiai išretėjusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (5-2) „7bet-NKL“ pirmenybėse patyrė antrą nesėkmę. Marijampoliečiai išvykoje 96:97 (28:30, 24:29, 27:20, 17:18) apmaudžiai krito prieš Vilniaus „Rytą-2“ (3-7), kurie laimėjo antrąkart paeiliui.

25
31
13
50%
3/6

Tomas Gaidamavičius rotacijoje neturėjo net 6 pagrindinių žaidėjų – Pauliaus Beliavičiaus, Justo Nausėdo, Marijaus Užupio, Aurelijaus Pukelio, Tautvydo Kliučinyko ir Žygimanto Šimonio. Jie yra išvykę į 3x3 turnyrus.

Permainingose rungtynėse viskas sprendėsi lemiamomis akimirkomis. Likus 3,5 minutės priekyje 94:89 dar buvo svečiai, tačiau Gantas Križanauskas pelnė dvitaškį, dvi baudas pataikė Paulius Velutis ir vilniečių atsilikimas ištirpo iki minimalaus (93:94).

Vytautas Šulskis marijampoliečių persvarą padidino dvitaškių, Velutis atsakė baudos metimu (94:96), o likus 50 sek. tas pats Velutis pelnė dvitaškį su pražanga ir realizavęs baudos metimą išvedė šeimininkus į priekį (97:96).

Šulskis kitoje aikštės pusėje suklydo, „Ryto-2“ ataka buvo nerezultatyvi, o pergalę išplėšti galėjęs Šulskio tritaškis skriejo pro šalį.

Vilniaus komandai Gediminas Alisas per 35 minutes pelnė 25 taškus (6/11 dvit., 3/6 trit., 4/4 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 31 naudingumo balą.

Marijampolės ekipos neišgelbėjo net nuostabiai žaidęs Šulskis. Veterano sąskaitoje per 34 minutes buvo 34 taškai (10/12 dvit., 1/4 trit., 11/13 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 43 naudingumo balai.

Puolėjas pagerino asmeninius taškų, atkovotų kamuolių ir naudingumo balų rekordus „7bet-NKL“.

„Rytas-2“: Gediminas Alisas 25 (6/11 dvit., 3/6 trit., 13 atk. kam., 31 naud.), Arūnas Rimkus 20 (5/6 trit.), Gantas Križanauskas 19 (4/8 dvit., 3/6 trit., 10 atk. kam.), Ernestas Naruševičius 13 (6/11 dvit., 5 atk. kam.), Paulius Velutis 11, Modestas Babraitis 7 (1/7 dvit., 9 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Sūduva-Mantinga“: Vytautas Šulskis 34 (10/12 dvit., 11/13 baud., 8 atk. kam., 43 naud.), Domantas Vilys 22 (7/9 dvit., 5/6 baud.), Dominykas Domarkas 21 (5/14 trit., 6 rez. perd.), Augustas Merkys 9 (3/10 trit., 5 atk. kam.), Egidijus Dimša 7 (5 atk. kam.).