MVP skanduočių sulaukęs Sanni padėjo „Perlui“ pasiekti dramatišką pergalę

2023-11-04 19:45
Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Žvėriškai žaidęs Ajare Sanni padėjo Vilkaviškio „Perlui“ (6-4) iškovoti dramatišką pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje 89:86 (26:17, 24:27, 23:20, 16:22) įveikė „Jurbarką-Karį“ (6-4).

36
34
6
100%
6/6

Rezultatyviausią šio „7bet-NKL“ sezono pasirodymą surengęs Sanni per 33 minutes pelnė 36 taškus (12/20 dvit., 2/7 trit., 6/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 34 naudingumo balus.

Šeimininkai sėkmingiau pradėjo susitikimą ir po Igno Labučio tritaškio įgijo dviženklę persvarą 23:12.

„Perlas“ kontroliavo rungtynes ir antrajame kėlinyje, bet prieš ilgąją pertrauką svečiai sumažino deficitą iki 4 taškų (44:48).

Antrąją mačo dalį Vilkaviškio ekipa pradėjo 18:6 atkarpa ir susikūrė rekordinę persvarą (68:50).

Ne kartą šiame sezone įspūdingas atkarpas pabaigoje sužaidęs „Jurbarkas-Karys“ prasidėjus lemiamoms 10 minučių ne tik sugebėjo sušvelninti skirtumą iki vienaženklio, bet gynyboje varžovus surakinę svečiai pelnė net 17 taškų be atsako (81:73).

Į tai sureagavę šeimininkai atsakė 10:0 spurtu ir vėl buvo priekyje (83:81).

Likus 22 sekundėms 3 taškais pirmavo „Perlas“ ir po minutės pertraukėlės Karolis Kokoška prametė iš toli, tačiau situaciją pataisė puolime kamuolį sugriebęs Lukas Žukauskas ir pelnęs 2 greitus taškus (86:87).

Svarbiu momentu „Perlo“ krepšininkas Rokas Stankevičius prarado varydamasis kamuolį ir iškart prasižengė.

Prie baudų metimo linijos stojęs Žukauskas prametė abu kartus ir gavo nesportinę pražangą prieš į greitą ataką nuskuodusį Sanni.

Aidint MVP skanduotėms gynėjas realizavo abu baudų metimus (89:86) ir kamuolį savo rankose turėjęs Stankevičius išprovokavo dar 1 pražangą bei paliko varžovams 2,8 sekundės.

Puolėjas nepataikė nė vienos baudos, o Vytauto Šarakausko labai tolimas bandymas buvo netikslus.

Jurbarko ekipos gretose išsiskyrė Ignas Juškevičius, kurio sąskaitoje per 24 minutes buvo 24 taškai (8/10 dvit., 8/12 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 28 naudingumo balai.

„Perlas“: Ajare Sanni 36 (12/20 dvit., 2/7 trit., 6/6 baud., 6 rez. perd., 34 naud.), Rokas Stankevičius 21 (4/5 dvit., 3/7 trit., 5 atk. kam., 4 kld.), Justinas Tuckeris 15 (7/10 dvit., 5 atk. kam.), Ignas Labutis 8 (7 atk. kam.).

„Jurbarkas-Karys“: Ignas Juškevičius 24 (8/10 dvit., 8/12 baud., 5 atk. kam., 28 naud.), Vytautas Šarakauskas 16 (7/10 dvit., 7 atk. kam.), Aidas Kavaliauskas 14 (4/8 dvit., 2/3 trit., 4 rez. perd., 4 kld.), Mindaugas Lukauskis 11 (3/5 trit.), Lukas Žukauskas 7 (5 rez. perd.).