17 taškų deficitą panaikinęs ir Kumelio bei Mikšto traukiamas „Vytis-VDU“ palaužė „Steką“

2023-11-04 17:49
Nuotr.: Vytis-VDU
Nuotr. Vytis-VDU

Deividas Kumelis ir Augustinas Mikštas atvedė Šakių „Vytį-VDU“ (4-5) į 4 pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse. Eriko Kučiausko kariauna išvykoje 96:89 (17:28, 22:25, 26:11, 31:25) po atkaklios kovos įveikė Vilniaus „Steką“ (4-6).

27
30
7
78%
7/9

Užtikrinčiau susitikimą pradėjo šeimininkai, kurie prabėgus 7 minutėms įgijo dviženklį pranašumą (22:12).

Visą antrąjį kėlinį vilniečiai taip pat laikė saugią persvarą ir po taiklaus „Vyčio-VDU“ žaidėjo Deivido Kumelio tritaškio paskutinėmis sekundėmis į rūbinę išėjo vis tiek tvirtai būdami priekyje (53:39).

Antroje mačo pusėje prabudę svečiai spurtavo 13:0 ir sumažino deficitą iki minimalaus (55:56).

Likus 2,5 minutės šakiškiai solidžiai atsiplėšė nuo priešininkų (85:76), tačiau Manto Šerkšno 6 taškai iš eilės priartino „Steką“ (82:85).

Turėtos persvaros per paskutinės 1,5 minutės iš rankų nepaleidęs „Vytis-VDU“ šventė pergalę – 97:89.

Šakiškių gretose ryškiausiai spindėjo Kumelis, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 27 taškai (3/9 dvit. 7/9 trit.), 5 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai bei 30 naudingumo balų.

Jam talkinęs Mikštas pridėjo dvigubą dublį – 20 taškų (6/8 dvit., 8/10 baud.), 10 atkovotų kamuolių ir 24 efektyvumo balus.

Vilniečiams Šerkšnas per 35 minutes pelnė 29 taškus (4/5 dvit., 6/9 trit. 3/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

Šioje akistatoje „Vyčio-VDU“ gretose nepasirodė Titas Januševičius ir Evaldas Džiaugys, vilniečių pusėje nežaidė Tadas Rinkūnas.

„Stekas“: Mantas Šerkšnas 29 (4/5 dvit., 6/9 trit., 27 naud.), Paulius Semaška 16 (6/11 dvit., 1/7 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld.), Justas Sinica 11 (2/6 trit., 5 rez. perd.), Kostas Jonuška (2/8 trit.) ir Aistis Pilauskas (5/5 dvit., 5 rez. perd., 3 per. kam.) po 10, Karolis Brusokas 8 (4/4 dvit., 9 atk. kam., 2 blok.).

„Vytis-VDU“: Deividas Kumelis 27 (3/9 dvit., 7/9 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd., 30 naud.), Augustinas Mikštas 20 (6/8 dvit., 8/10 baud., 10 atk. kam., 6 kld.), Šarūnas Vingelis 13 (2/3 trit., 5 atk. kam.), Gabrielius Čelka 11 (4 rez. perd.), Nojus Lebskas 10 (2/3 trit.), Laurynas Klimas 8.