„Kuršiai“ namuose pagriebė svarbią pergalę

2023-03-09 21:37
Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Dėl atkrintamųjų tebekovojantys Palangos „Kuršiai“ (14-23) nuskynė svarbią pergalę „7bet-NKL“. Palangos klubas namie 95:68 (23:15, 20:22, 26:14, 26:17) įveikė Joniškio „Delikatesą“ (16-21).

21
27
15
59%
10/17

Dvyliktoje vietoje besirikiuojantys palangiškiai dabar viena pergale lenkia iš paskos besivejančius kretingiškius, kurie turi tiesioginį tarpusavio pranašumą.

Abi komandos dar turi po vienerias reguliariojo sezono rungtynes. „Kuršiai“ šeštadienį susitiks su Vilkaviškio „Perlu“, o Kretingos komanda varžysis su Vilniaus „Steku“.

Tuo metu „Delikatesas“ su 16 laimėjimų dabar dalinasi 10-11 vietas su „Perlu“. Joniškio komandai liko paskutinės reguliariojo sezono rungtynės su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“.

Palangos komandai Tadas Budrys per 25 minutes pelnė 21 tašką (10/17 dvit., 0/1 trit., 1/6 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 27 naudingumo balus.

Joniškio ekipos gretose išsiskyrė Fernando Salsamendi, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 11 taškų (5/13 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), 15 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 17 naudingumo balų.

„Kuršiai“: Tadas Budrys 21 (10/17 dvit., 15 atk. kam., 3 per. kam., 27 naud.), Zacaree Owensas (4/8 dvit., 6 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.) ir Dareialas Franklinas (6/9 dvit., 8 atk. kam.) po 15, Tadas Kararinas 12 (6/9 dvit., 5 atk. kam.), Ernestas Jaškus (5/7 dvit., 5 rez. perd., 2 blok.), Tadas Kymantas (2/3 trit.) ir Danilo Sokolenko (2/3 trit., 5 atk. kam.) po 10.

„Delikatesas“: Ugnius Mineikis 16 (4/10 dvit., 2/6 trit.), Corey Boydas 14 (5/13 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 3 blok., 5 kld.), Fernando Salsamendi 11 (5/13 dvit., 15 atk. kam., 5 kld.), Darionas Rackley 9 (1/6 trit., 8 kld.), Nojus Jankūnas 8 (4/4 dvit.), Vilius Akučka 7.