Klaipėdiečiai atsirevanšavo Kretingos ekipai

2023-03-09 21:21
Nuotr.: L. Šeputis
Nuotr. L. Šeputis

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (8-29) iškovojo aštuntąją sezono pergalę „7bet-NKL“. Alfredo Kainiavos auklėtiniai namie 92:77 (24:23, 29:16, 21:20, 18:18) šį sezoną pirmą kartą įveikė „Kretingą-VR Servisas“ (13-24).

12
18
3
2

Kretingiškiams tai buvo trečiasis pralaimėjimas paeiliui.

Dar iki ilgosios pertraukos klaipėdiečiai susikrovė dviženklę persvarą (53:39) ir antroje rungtynių pusėje iš rankų pergalės nebepaleido.

Šis pralaimėjimas sukomplikavo kretingiškių šansus užlipti iki 12-os pozicijos. Jie turi tiesioginį pranašumą prieš „Kuršius“, tačiau dar vienerias reguliariojo sezono rungtynes turi ne tik Kretingos, bet ir Palangos komanda.

Klaipėdos komandai Gediminas Leščiauskas per 30 minučių pelnė 14 taškų (4/8 dvit., 1/6 trit., 3/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Kristupas Leščiauskas, per 24 minutes pelnęs 16 taškų (5/7 dvit., 1/3 trit.). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

Kretingos ekipos gretose išsiskyrė Edgaras Danys, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 23 taškai (3/6 dvit., 3/8 trit., 8/10 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 24 naudingumo balai.

Kretingiškiai vertėsi be Martyno Mažeikos.

„Neptūnas-Akvaservis“: Kristupas Leščiauskas 16 (5/7 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Matas Repšys 15 (3/11 dvit., 2/4 trit., 6 atk. kam.), Gediminas Leščiauskas 14 (4/8 dvit., 1/6 trit., 8 rez. perd., 4 per. kam., 2 blok., 4 kld.), Kristupas Keinys 12 (4/5 dvit., 5 atk. kam.), Jonas Paukštė 11 (4/7 dvit., 5 atk. kam., 5 kld.), Aringas Brazauskas 8 (4/8 dvit., 9 atk. kam.), Arnas Knystautas 7 (7 rez. perd.).

„Kretinga-VR Servisas“: Edgaras Danys 23 (3/8 trit., 8/10 baud., 6 rez. perd., 5 per. kam., 5 kld.), Raidas Nacius 15 (2/6 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam.), Modestas Jurkaitis 14 (2/2 trit., 6 rez. perd., 6 kld.), Rytis Zabita 12 (5/8 dvit., 2/8 baud., 11 atk. kam.).