„Žalgiris-2“ pratęsė „Atleto“ nesėkmių ruožą

2023-03-09 20:48
Nuotr.: L. Šeputis
Nuotr. L. Šeputis

Kauno r. „Atletas“ (14-23) toliau neišbrenda iš nesėkmių ruožo „7bet-NKL“. Remigijaus Bardausko auklėtiniai 63:86 (23:17, 9:28, 15:17, 16:24) turėjo pripažinti Kauno „Žalgirio-2“ (26-11) pranašumą ir suklupo penktą kartą iš eilės.

21
27
86%
6/7
50%
2/4

Kauno r. ekipa pastarąjį sykį iškovojo pergalę vasario 16 dieną.

Tuo metu jauniesiems žalgiriečiams tai buvo trečiasis laimėjimas paeiliui.

Esminis rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kai „Žalgiris-2“ dviejų taškų deficitą (26:28) pavertė į dviženklę persvarą (45:32).

Po ilgosios pertraukos Kauno r. komandai nebepavyko panaikinti dviženklio skirtumo.

Paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse „Atletas“ susitiks su „Vyčiu-VDU“, o kauniečiai – su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.

Jau dabar aišku, kad žalgiriečiai reguliarųjį sezoną užbaigs 3-oje vietoje, o Kauno r. ekipa pasiliks 7-oje pozicijoje.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Gytis Nemeikša, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 21 taškas (6/7 dvit., 2/4 trit., 3/3 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas bei 27 naudingumo balai.

Nedas Montvila per 16 minučių surinko 14 taškų (3/4 trit., 5/6 baud.), 2 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, perimtą kamuolį, 3 klaidas bei 19 naudingumo balų.

Kauno r. komandai Gytis Sirutavičius per 22 minutes pelnė 10 taškų (2/4 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 13 naudingumo balų.

Iš dešimt „Atleto“ krepšininkų, kurie buvo aikštėje, vienintelis Edas Valenta nepasižymėjo taškais.

„Atletas“: Paulius Danisevičius 11, Gytis Sirutavičius 10, Egidijus Dimša 9 (7 atk. kam.), Tomas Kuzminskas 8, Tautvydas Baltrušaitis (2/3 trit.) ir Tomas Balčiūnas (3/7 dvit., 5 kld.) po 7.

„Žalgiris-2“: Gytis Nemeikša 21 (6/7 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam., 27 naud.), Emilis Bartninkas 15 (4/4 dvit., 2/3 trit.), Nedas Montvila 14 (3/4 trit., 5/6 baud.), Dominykas Grenda 13 (3/4 trit.), Vytautas Žygas 8.