Kauno r. „Atletas“ (11-13) įsirašė dar vieną pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse.

21
57%
4/7
4

Remigijaus Bardausko auklėtiniai namie 89:82 (24:27, 25:15, 19:19, 21:21) įveikė Vilkaviškio „Perlą“ (7-15) ir laimėjo antrą kartą iš eilės.

„Perlo“ ekipos gretose debiutavo Klaidas Metrikis, kuris per 19 minučių surinko 8 taškus (1/2 dvit., 2/6 trit., 0/2 baud.), 5 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą, 2 klaidas bei 5 naudingumo balus.

Šeimininkai ketvirtajame kėlinyje įgijo 14 taškų persvarą (86:72), tačiau  „Perlas“ surengė atsakomąjį spurtą 10:1 ir likus 19 sekundžių kirpo atsilikimą iki 5 taškų (82:87).

Tada pražangą išprovokavęs Edas Valenta pataikė vieną iš dviejų baudos metimų, o kitoje aikštės pusėje K. Metrikis prametė tolimą metimą ir „Atletas“ galop išsaugojo pergalę savo rankose.

Kauno r. komandai Gytis Sirutavičius per 25 minutes pelnė 20 taškų (4/4 dvit., 4/7 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

Vilkaviškio ekipos gretose išsiskyrė Mantvydas Žukauskas, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 13 taškų (5/6 dvit., 0/3 trit., 3/6 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 23 naudingumo balai.

„Atletas“: Gytis Sirutavičius 20 (4/4 dvit., 4/7 trit.), Karolis Babkauskas 18 (3/7 trit., 7/8 baud.), Tautvydas Baltrušaitis 15 (2/5 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Tomas Balčiūnas 11 (4/5 dvit.), Edas Valenta 8.

„Perlas“: Moussa Mayaki 16 (6/8 dvit.), Mantvydas Žukauskas 13 (5/6 dvit., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam.), Rokas Stankevičius (6/10 dvit., 9 atk. kam.) ir Augustine Ene (2/6 trit.) po 12, Gytis Mačionis (2/4 trit.) ir Klaidas Metrikis (2/6 trit., 5 atk. kam.) po 8.