Dramatiškai laimėjęs „Atletas“ pratęsė „Steko“ pralaimėjimų seriją

2023-01-05 21:26
Nuotr.: L. Šeputis
Nuotr. L. Šeputis

Kauno r. „Atletas“ (10-13) šventė dramatišką pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse.

Remigijaus Bardausko auklėtiniai išvykoje 83:81 (27:20, 18:20, 19:19, 19:22) paskutinėmis sekundėmis palaužė Vilniaus „Steką“ (9-14).

„Stekui“ tai buvo jau penktasis pralaimėjimas paeiliui.

Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos Kostas Jonuška dvitaškiu išlygino rezultatą (78:78). Tada Medas Kuprijanovas dvitaškiu išvedė „Atletą“ į priekį, Augustas Šuliauskas prametė dvitaškį ir tritaškį, o kamuolį atsikovojęs ir pražangą išprovokavęs Medas Kuprijanovas pataikė baudų metimus (82:78).

Po minutės pertraukėlės sugrįžęs A. Šuliauskas likus 13 sekundžių įsūdė tritaškį (81:83) ir „Stekas“ ėmėsi pražangų taktikos. Karolis Babkauskas įmetė tik vieną iš dviejų baudos metimų, bet Justas Cinica prametė lemiamą metimą ir „Atletas“ triumfavo.

Iš viso 23 taškus pelnęs A. Šuliauskas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes. Iki šiol jo geriausias pasiekimas buvo 16 taškų į „Telšių“ krepšį.

Kauno r. ekipos gretose išsiskyrė Tautvydas Baltrušaitis, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 24 taškai (3/5 dvit., 6/7 trit.), 5 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 30 naudingumo balų.

Vilniaus komandai Tadas Rinkūnas per 30 minučių pelnė 17 taškų (3/5 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

„Stekas“: Augustas Šuliauskas 23 (6/10 trit.), Tadas Rinkūnas 17 (3/5 trit., 5 atk. kam., 4 kld.), Mantas Šerkšnas 12 (2/4 trit.), Justas Sinica 11 (3/6 trit.).

„Atletas“: Tautvydas Baltrušaitis 24 (6/7 trit., 5 atk. kam., 2 blok., 30 naud.), Egidijus Dimša 15 (6/7 dvit., 6 atk. kam.), Tomas Balčiūnas 13 (3/7 dvit.), Medas Kuprijanovas 10 (5 atk. kam., 6 per. kam.), Gytis Sirutavičius 8 (1/5 trit., 5/6 baud.), Karolis Babkauskas 7 (1/8 trit., 6 rez. perd.).