Pasveikęs K. Guščikas sugrįžo, o Mažeikių komanda nugalėjo „Rytą-2“

2023-01-05 21:09
Nuotr.: M Basket
Nuotr. M Basket

Pasveikusio Karolio Guščiko sulaukęs Mažeikių „M Basket“ (12-10) klubas iškovojo 12-ąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

14
20
9
2

Dariaus Dimavičiaus auklėtiniai namie 75:66 (16:16, 21:17, 13:13, 25:20) nugalėjo Vilniaus „Rytą-2“ (6-16).

Mažeikių komandai K. Guščikas per 32 minutes pelnė 14 taškų (7/12 dvit., 0/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

Likus pusantros minutės iki rungtynių pabaigos Adas Šimonis kirpo vilniečių atsilikimą iki 3 taškų (64:67), tačiau Jokūbas Rubinas netrukus taip pat atsakė tolimu metimu (70:64).

Po minutės pertraukėlės A. Šimonis prametė tritaškį, o Šarūnas Valunta baudomis padidino Mažeikių ekipos persvarą iki 8 taškų (72:64), kurio vilniečiai per likusį laiką nebepanaikino.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Jokūbas Rubinas, per 28 minutes pelnęs 15 taškų (2/5 dvit., 3/8 trit.). Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Gediminas Alisas, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 13 taškų (5/7 dvit., 3/4 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 17 naudingumo balų.

„M Basket“: Jokūbas Rubinas 15 (3/8 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam., 4 kld.), Karolis Guščikas 14 (7/12 dvit., 9 atk. kam., 2 blok.), Šarūnas Valunta (1/6 trit., 6 rez. perd.) ir Artūras Jomantas (2 blok., 4 kld.) po 9, Ginas Mulevičius (2/8 dvit., 7 atk. kam.) ir Mindaugas Motuzas (2/3 trit.) po 8, Simas Jasaitis 7.

„Rytas-2“: Andreas Kalogiros 15 (5/8 dvit., 1/5 trit.), Gediminas Alisas 13 (5/7 dvit., 3 per. kam.), Adas Šimonis 12 (3/9 trit.), Arnas Adomavičius 7 (8 atk. kam., 7 rez. perd., 5 kld.).