50 minučių kovoje „Telšiai“ nukovė Kretingos klubą

2022-10-08 18:56
Nuotr.: L. Šeputis
Nuotr. L. Šeputis

Dramatišką „7bet-NKL“ pergalę šeštadienio vakarą iškovojo „Telšiai“ (2-0).

15
32
13
6

Dviejų pratęsimų pareikalavusiame mače telšiškiai 103:98 (23:26, 22:18, 27:23, 12:17) palaužė „Kretingos-VR Servisas“ krepšininkus (0-1).

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Ignas Razutis likus 28 sekundėms baudų metimais lygino rezultatą (84:84). Lemiamą ataką turėję kretingiškiai suklydo ir likus 6 sekundėms svečiai dar turėjo progą išplėšti pergalę, tačiau I. Razučio tritaškis tikslo nepasiekė.

Pirmajame pratęsime ir toliau vyko atkakli kova. Tiksint paskutinėms 11 sekundžių kretingiškiai turėjo minimalią persvarą (90:89) ir kamuolį savose rankose. „Telšiai“ iškart subaudavo Mantvydą Žukauską, kuris pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų. Lemiamoje atakoje Ovidijus Kaminskis pelnė du taškus ir pasiuntė komandas į antrąjį pratęsimą.

Likus 2 minutėms iki antrojo pratęsimo pabaigos kretingiškiai vėl turėjo minimalią persvarą (98:97), tačiau nuo tada jie taškų pelnyti nebesugebėjo, o „Telšiai“ laimėjo atkarpą 6:0 (103:98) ir iškovojo sunkią pergalę.

Telšių ekipos gretose išsiskyrė O. Kaminskis, kurio sąskaitoje per 40 minučių buvo 15 taškų (7/12 dvit, 1/1 baud,), 13 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 32 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo I. Razutis, per 40 minučių pelnęs 20 taškų (4/12 dvit., 3/8 trit.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų bei surinko 21 naudingumo balą.

Kretingos komandai Maksymas Lutsenko per 44 minutes pelnė 20 taškų (8/10 dvit., 1/8 trit., 1/2 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

„Kretinga-VR Servisas“: Martynas Mažeika 21 (3/9 dvit., 3/6 trit., 6/10 baud., 7 rez. perd., 5 kld.), Maksymas Lutsenko 20 (8/10 dvit., 1/8 trit., 12 atk. kam., 4 rez. perd., 25 naud.), Rytis Zabita 17 (6/9 dvit., 5/11 baud., 9 atk. kam.), Mantvydas Žukauskas 12 (3/7 trit., 4 rez. perd.), Raidas Nacius 10 (2/5 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Telšiai“: Ignas Razutis 20 (4/12 dvit., 3/8 trit., 11 rez. perd., 5 kld.), Laurynas Kaveckis 16 (4/5 trit.), Ovidijus Kaminskis 15 (7/12 dvit., 13 atk. kam., 6 rez. perd., 32 naud.), Mindaugas Norkus 11 (3/4 trit.), Laurynas Mikalauskas 10 (4/7 dvit.), Ernestas Bružas 9 (2/7 trit.), Deividas Rasys (2/3 trit.) ir Arijus Adomauskas (2/3 trit.) po 8.