A. Pukelio vedama „Sudūva-Mantinga“ sudavė smūgį „Atletui“

2022-10-06 20:51

Marijampolės Sūduva-Mantinga“ (1-0) pergalingai startavo „7bet-NKL“ pirmenybių starte.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai svečiuose 74:64 (18:26, 11:17, 20:6, 25:15) pranoko Kauno r. Atletą“ (0-1).

Marijampoliečius į priekį vedė naujokas Aurelijus Pukelis, kuris pelnė 21 tašką (5/9 dvit., 2/4 trit., 5/6 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, suklydo, blokavo metimą bei surinko net 30 naudingumo balų.

Kauno r. komandai nuo suolo pakilęs Tomas Balčiūnas per 29 minutes pelnė 20 taškų (3/9 dvit., 3/5 tritaškiai, 5/7 baud.), atkovojo 7 kamuolius, dukart suklydo bei surinko 16 naudingumo balų.

Pirmąją rungtynių pusę kontroliavęs „Atletas“ susikrovė 14 taškų persvarą (43:29), tačiau po ilgosios pertraukos Marijampolės klubas sudavė smūgį – laimėjo trečiąjį ketvirtį 20:6. Šis spurtas leido marijampoliečiams ne tik išlyginti rezultatą (49:49), bet ir užsikurti lemiamam kėliniui.

Paskutiniame kėlinyje „Sūduva-Mantinga“ tęsė pradėtus darbus ir po Aurelijaus Pukelio dvitaškio įgijo rekordinę 12 taškų persvarą (64:52), su kuria svečiai saugiai užbaigė mačą.

„Atletas“: Tomas Balčiūnas 20 (3/9 dvit., 3/5 trit., 5/7 baud., 7 atk. kam.), Egidijus Dimša 9 (5 atk. kam.), Karolis Babkauskas 8 (2/6 trit., 6 rez. perd., 3 per. kam.), Paulius Danisevičius 7 (4 rez. perd.).

„Sūduva-Mantinga“: Aurelijus Pukelis 21 (5/9 dvit., 2/4 trit., 5/6 baud., 11 atk. kam., 30 naud.), Žygimantas Šimonis (2/4 trit., 6 atk. kam.) ir Evaldas Džiaugys (2/3 trit.) po 11, Marijus Užupis ir Tautvydas Kliučinykas (2/5 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.) po 8.