Pratęsimo pareikalavusioje kovoje – pirmoji „Atleto“ pergalė

Pirmąją pergalę „7bet-NKL“ iškovojo Kauno r. „Atletas“ (1-1).

27
60%
3/5
3

Pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje Remigijaus Bardausko auklėtiniai išvykoje 86:81 (20:25, 28:17, 17:14, 8:17, 13:8) palaužė Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkus (0-2).

Apylygiai vykusiame mače pirmą kartą dviženklę persvarą „Atletas“ įgijo ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai po Adomo Rybelio dvitaškio Kauno r. komanda įgijo 11 taškų pranašumą (67:56), bet per likusias 8 minutes sugebėjo surinkti vos 6 taškus.

Likus šiek tiek mažiau nei minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Atletas“ dar turėjo 5 taškų persvarą (73:68), tačiau tada Mato Repšio dvitaškis ir Gabrieliaus Mažeikos tritaškis pasiuntė komandas į pratęsimą (73:73).

Pratęsime likus minutei rezultatas tarp komandų buvo lygus, tačiau tuomet R. Bardausko auklėtiniai pelnė 6 taškus be atsako ir iškovojo pirmąją šio sezono pergalę.

Kauno r. ekipos gretose išsiskyrė Gytis Sirutavičius, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 23 taškai (4/5 dvit., 4/8 trit., 3/5 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 27 naudingumo balai.

Klaipėdos komandai Matas Repšys per 31 minutę pelnė 22 taškus (7/10 dvit., 1/4 trit., 5/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 25 naudingumo balus.

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Repšys 22 (7/10 dvit., 5/6 baud., 25 naud.), Gabrielius Mažeika 18 (4/10 trit., 5 atk. kam.), Kristupas Keinys 16 (4/6 trit., 9 atk. kam.), Rytis Šakaitis 14 (3/7 trit., 4 kld.).

„Atletas“: Gytis Sirutavičius 23 (4/5 dvit., 4/8 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam., 27 naud.), Tomas Balčiūnas 22 (8/17 dvit., 2/4 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Rolandas Alijevas 12 (5/5 dvit., 4 rez. perd., 4 kld.), Karolis Babkauskas 9 (2/9 trit., 8 rez. perd.).