Trečiąsyk nugalėjęs „Vytis“ aštuntfinalyje eliminavo „Kuršius“

26
10
75%
3/4

Eriko Kučiausko auklėtiniai išvykoje 77:65 (26:17, 11:17, 15:12, 25:19) dar sykį nugalėjo Palangos „Kuršius“.

„Vytis“ serijoje iki trijų pergalių triumfavo 3-0. Reguliariajame sezone šakiškiai finišavo devintoje vietoje, o palangiškiai – aštuntoje.

Ketvirtfinalyje Šakių klubo laukia kova iki trijų pergalių su reguliariojo sezono nugalėtoja Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.

Šakių ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Paulius Beliavičius, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 18 taškų (3/4 dvit., 3/4 trit., 3/7 baudų), 6 atkovoti kamuoliai, 10 rezultatyvių perdavimų bei 26 naudingumo balai.

P. Beliavičiui tai buvo naudingiausios šio sezono rungtynės. Iki šiol gynėjas daugiausiai buvo surinkęs 25 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Marijus Užupis, per 35 minutes pelnęs 21 tašką (7/13 dvit., 2/5 trit., 1/2 baudų). Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Palangos komandai Derekas Hanesas per 35 minutes pelnė 25 taškus (4/10 dvit., 2/6 trit., 11/12 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 32 naudingumo balus.

Svečiai pranašumą kurtis pradėjo dar pirmajame kėlinyje, kuriame pirmavo dviženkle persvara (25:15). Iki pertraukos palangiškiai sugebėjo apraminti varžovus ir priartėjo (34:37).

Trečiajame kėlinyje „Kuršiai“ išliko arti, bet pralaimėjo atkarpą 0:5, kuri leido svečiams susikurti 7 taškų pranašumą (52:45). Lemiamą ketvirtį „Vytis“ pradėjo spurtu 15:4 ir to užteko pergalei (67:52).

Šakių ekipa šiame mače vertėsi be Pauliaus Semaškos.

„Kuršiai“: Derekas Hanesas 25 (4/10 dvit., 2/6 trit., 11/12 baud., 8 atk. kam., 32 naud.), Ernestas Jaškus 13 (3/6 trit., 3 per. kam.), Rokas Jocys 9 (1/6 trit., 10 atk. kam.).

„Vytis“: Marijus Užupis 21 (7/13 dvit., 2/5 trit., 7 atk. kam.), Paulius Beliavičius 18 (3/4 trit., 6 atk. kam., 10 rez. perd., 5 kld., 26 naud.), Aurelijus Pukelis 13 (3/7 dvit., 8 atk. kam., 2 blok., 4 kld.), Karolis Kokoška (2/2 trit., 9 atk. kam.) ir Augustinas Mikštas (4 kld.) po 9.