Dublerių mūšyje aštuntfinalyje triumfavo žalgiriečiai

2022-03-22 20:02
Nuotr.: T. Matijoška
Nuotr. T. Matijoška

Kauno „Žalgirio-2“ komanda „7bet-NKL“ pirmenybių aštuntfinalio etapą peržengė greičiausiu įmanomu būdu.

13
21
7
75%
3/4

Vytauto Pliaugos auklėtiniai trečiose aštuntfinalio rungtynėse namuose 77:50 (16:13, 17:16, 19:14, 25:7) sutriuškino Vilniaus „Perlą Energiją“ ir seriją laimėjo 3-0.

Ketvirtfinalyje jaunieji žalgiriečiai taip pat serijoje iki 3 pergalių susitiks su „Gargždų“ klubu. Pirmosios rungtynės Gargžduose numatytos kovo 30 d.

Tuo metu Vilniaus klubas baigė sezoną.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Žalgiris-2“ turėjo tik vieno taško persvarą, bet tuomet ėmė didinti atotrūkį. Nedas Montvila ir Mantas Rubštavičius pataikė iš toli ir „Žalgiris-2“ įgijo 7 taškų pranašumą (39:32).

Po trijų kėlinių kauniečiai buvo nutolę per 9 taškus (52:43), o ketvirtajame kėlinyje greitai išsprendė rungtynių likimą.

M. Rubštavičius, Matas Repšys bei Dovydas Butka smeigė po tritaškį ir taip „Žalgirio“ dubleriai susikrovė 18 taškų pranašumą (61:43).

Kėlinio viduryje Titas Sargiūnas surinko penkis taškus, po kurių šeimininkų persvara padidėjo iki 23 taškų – 68:46.

Galiausiai „Žalgiris-2“ šventė pergalę 27 taškų pranašumu.

Kauno komandai Liutauras Lelevičius per 23 minutes pelnė 13 taškų (1/1 dvit., 3/4 trit., 2/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

Pirmose dvejose rungtynėse dominavęs Motiejus Krivas šįsyk pelnė 4 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir surinko 8 naudingumo balus.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Augustinas Kiudulas, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 9 taškai (3/4 dvit., 0/2 trit., 3/3 baudų), 1 atkovotas kamuolys bei 10 naudingumo balų.

Jokūbas Rubinas svečių gretose vienintelis pasiekė dviženklė taškų ribą (11 tšk.).

„Žalgiris-2“: Liutauras Lelevičius 13 (3/4 trit., 7 atk. kam.), Mantas Rubštavičius 11 (3/5 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Titas Sargiūnas 9 (5 rez. perd., 4 kld.), Dovydas Butka 8.

„Perlas Energija“: Jokūbas Rubinas 11 (0/7 dvit., 3/6 trit., 4 rez. perd.), Augustinas Kiudulas ir Rokas Jocius (2/8 dvit., 5 atk. kam.) po 9, Modestas Babraitis 7.