Uostamiestyje „Neptūnas-Akvaservis“ užtikrintai susitvarkė su „Mažeikiais“

2021-11-27 18:06
Nuotr.: Matas Baranauskas
Nuotr. Matas Baranauskas

Po nesėkmingos praėjusios savaitės „7bet-NKL“ čempionate Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (4-11) šeštadienio vakarą iškovojo užtikrintą pergalę.

18
30
12
50%
2/4

Simono Serapino auklėtiniai Klaipėdoje 102:81 (26:24, 19:12, 26:21, 31:24) įveikė „Mažeikius“ (6-10).

Iki ilgosios pertraukos likus 3 minutėms Klaipėdos krepšininkai nebeleido savo varžovams daugiau pelnyti nė vieno taško, o patys per tą laiką surezgė keletą rezultatyvių atakų ir susikūrė 9 taškų pranašumą (45:36).

Nuo pat trečiojo kėlinio pradžios „Mažeikiai“ klydo puolime, o gynyboje ir toliau nerado būdų kaip sustabdyti klaipėdiečių. Po Radvilo Kneižio dvitaškio Mažeikių ekipos deficitas išaugo iki 14 taškų (36:50).

Luko Kreišmonto dvitaškis ketvirtajame kėlinyje Klaipėdos ekipos persvarą padidino į rekordines aukštumas – 21 taško (94:73). Tai buvo taškas šiame mače.

Koją mažeikiškiams kišo nepataikyti tolimi metimai. Tikslą pasiekė vos 4 iš 21 tolimų šūvių (19 proc.).

Klaipėdos komandai Oskaras Pleikys per 25 minutes pelnė 18 taškų (5/7 dvit., 2/4 trit., 2/4 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 30 naudingumo balų.

Mažeikių ekipos gretose išsiskyrė Modestas Žaunieriūnas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 24 taškai (7/10 dvit., 1/3 trit., 7/7 baud), 3 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 28 naudingumo balai.

„Neptūnas-Akvaservis“: Radvilas Kneižys (4/10 trit., 4 rez. perd.) ir Oskaras Pleikys (5/7 dvit., 2/4 trit., 12 atk. kam., 30 naud.) po 18, Petras Piekus 14 (5/8 dvit., 7 atk. kam.), Gediminas Leščiauskas 13 (3/5 trit., 4 rez. perd.), Lukas Kreišmontas (10 rez. perd., 3 per. kam.) ir Matas Vaitkus (4/5 dvit., 1/6 trit., 9 rez. perd.) po 11, Žygimantas Bartašius 7 (5 atk. kam.).

„Mažeikiai“: Modestas Žaunieriūnas 24 (7/10 dvit., 7/7 baud., 6 rez. perd., 28 naud.), Jonas Paukštė 15 (7/9 dvit., 12 atk. kam.), Mindaugas Motuzas (4/6 dvit., 1/5 trit., 7 atk. kam.) ir Karolis Babušis (2/10 trit., 7/10 baud., 4 rez. perd.) po 13, Robertas Subotkevičius 8 (4/6 dvit., 5 rez. perd., 5 kld.).