Palangoje – aštuntoji „Gargždų“ pergalė iš eilės

„Gargždai“ (10-1) tęsia puikią atkarpą „7bet-NKL“.

83%
5/6
78%
7/9

Eriko Kubiliaus auklėtiniai svečiuose 69:62 (15:19, 16:14, 21:9, 17:20) palaužė Palangos „Kuršius“ (4-7).

Gargždiškiams tai jau net aštuntoji pergalė paeiliui. Tai yra ilgiausia serija tarp visų lygos komandų.

Svečių ekipos gretose išsiskyrė Mindaugas Stašys, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 20 taškų (5/6 dvit., 1/4 trit., 7/9 baudų), 8 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

Palangos komandai Derekas Hanesas per 36 minutes pelnė 25 taškus (10/14 dvit., 1/6 trit., 2/3 baudų), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Gargždų ekipą pranašumą susikrovė trečiojo kėlinio pradžioje. 31:33 atsilikinėję svečiai kilo į 12:0 spurtą ir po Manto Ruikio tritaškio atsispyrė pergalei (43:33). Vėliau „Kuršiams“ perimti pranašumo nėkart nepavyko.

„Kuršiai“: Derekas Hanesas 25 (10/14 dvit., 1/6 trit., 8 atk. kam., 4 kld., 25 naud.), Karolis Sapiega (7 atk. kam.) ir Herkus Kumpys (2/8 trit., 5 atk. kam.) po 9, Vidmantas Užkuraitis 7.

„Gargždai“: Mindaugas Stašys 20 (5/6 dvit., 7/9 baud., 8 atk. kam., 28 naud.), Mantas Ruikis 17 (2/8 trit., 5/6 baud., 3 per. kam.), Jonas Dumašius 9 (2/9 dvit., 6 atk. kam.), Ernestas Bružas 8 (2/6 trit., 4 rez. perd.), Arvydas Kačinas 7.