„Telšių“ pergalių serija tęsiasi – įveikti „Mažeikiai“

2021-11-11 20:32
Nuotr.: D.Petraitis
Nuotr. D.Petraitis

„Telšiai“ (9-2) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai svečiuose 81:61 (23:17, 15:15, 19:15, 24:14) nugalėjo „Mažeikius“ (4-7) ir iškovojo 7 pergalę iš eilės.

Daugiausia pataiko: Edgaras Stanionis

Telšių ekipos gretose išsiskyrė Ignas Razutis, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 20 taškų (4/4 dvit., 3/6 trit., 3/4 baudų), 6 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 33 naudingumo balai.

Ketvirtajame kėlinyje „Mažeikiai“ dar laikėsi per įveikiamą 10 taškų deficitą, tačiau nuo pat kėlinio pradžios strigo puolime (47:57).

Pirmus kėlinio taškus ketvirtąją minutę pelnė Mindaugas Motuzas, pataikęs dvitaškį, bet „Telšiai“ jau buvo gerokai nubėgę į priekį ir tai situacijos nebegelbėjo (49:63).

Likus pusei paskutinio kėlinio svečiai iš Telšių triuškino varžovus, įgydami 20 taškų pranašumą (69:49).

Į „Mažeikių“ komandą sugrįžęs Modestas Žaunieriūnas per 21 minutę pelnė 22 taškus (3/3 dvit., 5/7 trit., 1/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį ir surinko 17 naudingumo balų.

M. Žaunieriūno metimas per visą aikštę:

„Mažeikiai“: Modestas Žaunieriūnas 22 (5/7 trit.), Karolis Babušis 12 (3/7 dvit., 2/3 trit., 3 per. kam., 4 kld.), Mindaugas Motuzas 8 (4/5 dvit., 6 atk. kam.).

„Telšiai“: Ignas Razutis 20 (4/4 dvit., 3/6 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 7 per. kam., 33 naud.), Mindaugas Norkus 16 (5/10 dvit., 2/5 trit., 7 atk. kam.), Ovidijus Kaminskis (5/10 baud., 9 atk. kam.), Edgaras Stanionis (2/8 dvit.) po 11, Deividas Rasys 9 (3/7 dvit., 1/6 trit., 6 atk. kam.), Vilius Pocius 8 (4/5 dvit., 4 rez. perd.).