Iš pralaimėjimų liūno „Vytis“ išbrido Vilniuje

Pralaimėjimų seriją „7bet-NKL“ nutraukė Šakių „Vytis“ (6-5).

23
10
100%
4/4

Eriko Kučiausko auklėtiniai išvykoje 89:78 (23:18, 25:15, 21:20, 20:25) įveikė Vilniaus „Perlą-Energiją“ (3-8).

Šakiškiai sezoną pradėjo penkiomis pergalėmis, bet tada sekė tokio pačio ilgio nesėkmių serija. Ketvirtadienį „Vyčiui“ galiausiai pavyko išbristi iš pralaimėjimų liūno.

Vilniečiai pralaimėjo septintą kartą paeiliui ir turnyrinėje lentelėje rikiuojasi priešpaskutiniai, 13-ti. Šiame mače šeimininkams nepadėjo Jokūbo Rubinas ir Adas Šimonis.

„Vytis“ nuo pirmųjų minučių ėmėsi iniciatyvos – po Marijaus Užupio tritaškio spurtas augo iki 8:0.

Lengvai varžovų gynybą narstę svečiai toliau didino apsukas ir antrojo kėlinio pabaigoje susikrovė 18 taškų pranašumą (48:30). Vis tik šakiškiai per anksti atsipalaidavo, o „Perlas-Energija“ kaip mat tuo pasinaudojo.

Iki mačo pabaigos likus 4 minutės Lukas Valantinas dvitaškiu mažino varžovų pranašumą iki 8 taškų (70:78). Tačiau „Vytis“ smogė atkarpa 11:1 ir atgal nebesižvalgė.

Šakių ekipos gretose išsiskyrė Aurelijus Pukelis, kurio sąskaitoje per 21 minutę buvo 14 taškų (5/9 dvit., 4/4 baudų), 10 atkovotų kamuolių ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

Vilniaus komandai Augustinas Kiudulas per 27 minutes pelnė 8 taškus (2/4 dvit., 1/2 trit., 1/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Perlas-Energija“: Gytis Valickas 12 (2/4 trit.), Modestas Babraitis 10 (3/8 baud., 5 atk. kam.), Rokas Jocius , Matas Narvilas po 9, Augustinas Kiudulas (3 per. kam.), Lukas Valantinas (4/4 dvit.) po 8, Nojus Bieliauskas 7 (3/7 dvit., 5 atk. kam.).

„Vytis“: Augustinas Mikštas 18 (6/10 dvit.), Šarūnas Vingelis 15 (3/7 trit.), Aurelijus Pukelis (5/9 dvit., 10 atk. kam.) ir Marijus Užupis (2/7 trit.) po 14, Simonas Kriaučiūnas 13.