„Neptūnas-Akvaservis" iškovojo pirmąją pergalę

2021-11-06 19:29

Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis" (1-9) iškovojo pirmąją pergalę „7bet-NKL“. Klaipėdos klubas namie 89:84 (35:25, 23:12, 13:18, 18:29) įveikė Joniškio Delikatesą" (2-8).

Pirmasis kėlinys buvo rezultatyvus abiem komandoms, tačiau dviženklį pranašumą susikūrė Klaipėdos krepšininkai (35:25), o antrajame kėlinyje Simono Serapino auklėtiniai padidino persvarą iki 21 taško pranašumo (58:37).

Po ilgosios pertraukos svečiai nerado spragų Neptūnas-Akvaservis" gynyboje (55:71), tačiau lemiame kėlinyje, kai viskas jau atorodė yra aišku, amerikietis Darionas Rackley sumetė 8 taškus ir padėjo išvengti sutriuškinimo.

Dvigubą dublį surinkęs Oskaras Pleikys per 28 minutes pelnė 19 taškų (9/13 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/2 baudų metimai), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

Svečių komandoje rezultatyviai sužaidė Donnellas Cegersas, kurio sąskaitoje per 37 minutes buvo 22 taškai (9/13 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 4/4 baudų metimai), 8 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 26 naudingumo balai.

„Neptūnas-Akvaservis“: Oskaras Pleikys 19 (9/13 dvit., 11 atk. kam., 4 kld.), Matas Vaitkus (4/8 trit.), Radvilas Kneižys (4/6 trit., 7 rez. perd.) po 16, Lukas Kreišmontas 11 (2/8 trit., 5 atk. kam., 2 blok.), Petras Piekus 8 (4/8 baud., 3 blok.), Kristupas Keinys 7 (5 atk. kam., 2 blok.).

„Delikatesas“: Donnellas Cegersas 22 (9/13 dvit., 8 atk. kam., 26 naud.), Ignas Daukšys 16 (6/13 dvit., 10 atk. kam., 5 rez. perd.), Darionas Rackley (4/9 dvit., 2/3 trit., 5 atk. kam.), Justas Vieversys (6/7 baud.) po 15, Arūnas Rimkus 8 (4/7 dvit., 3 per. kam.).