Susitikime su išretėjusiu „Vyčiu“ „Delikatesas“ nutraukė nesėkmių seriją

2021-11-04 20:30
Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Stipriai ketvirtajame kėlinyje įsibėgėjęs Joniškio Delikatesas" (2-7) iškovojo antrą pergalę „7bet-NKL“. Joniškio klubas namie 97:81 (17:19, 23:23, 22:22, 35:17) įveikė su išretėjusia rotacija atvykusią Šakių Vyčio" ekipą (5-4).

16
20
9
80%
4/5

„Vyčio“ komandai rungtynėse negalėjo padėti keturi krepšininkai: Aurelijus Pukelis, Šarūnas Vingelis, Paulius Beliavičius ir Marijus Užupis. Komandos lyderiai buvo išvykę į Meksikoje organizuojamą 3x3 turnyrą.

Prieš šias rungtynes prie „Delikateso“ vairo vėl stojo Robertas Stankevičius, kuris prieš tai ekipą treniravo 2010-2016 m.

Į Joniškio komandos rikiuotę po traumos taip pat grįžo Donnellis Cegersas, kuris vidutiniškai iki šių rungtynių rinko po 17,8 taško.

Rungtynių pradžioje „Delikatesas“ susikrovė 7 taškų pranašumą, o Erikas Kučiauskas, nepatenkintas auklėtinių žaidimu, paprašė minutės pertraukėlės (11:4). Po pasitarimo „Vyčio“ ekipa žengė ant parketo kur kas agresyvesnė – susirinkti atšokę kamuoliai gynyboje ir puolime leido svečiams iš Šakių ne tik prisivyti varžovus, bet ir užbaigti kėlinį pozityvia nata (19:17).

Per antrąjį kėlinį „Vyčio“ krepšininkai dar labiau įsismagino puolime, užbaiginėdami atakas ilgais perdavimais ir greitais išpuoliais. Šioje atkarpoje „Delikatesas“ kaip tik pradėjo dažnai klysti puolime (23:39).

Kėlinio antroje pusėje Roberto Stankevičiaus kariauna atrado būdą, kaip pristabdyti greitai bėgančius varžovus ir patys pradėjo regzti sėkmingesnes atakas (40:42).

Po ilgosios pertraukos Augustino Mikšto 6 iš eilės taškai vėl išvedė „Vytį“ į priekį, bet namų komanda vis dažniau pradėjo remtis aukštaūgio Donnellio Cegerso pranašumu po krepšiu (62:64).

Ketvirtajame kėlinyje Simonas Kriaučiūnas ore įsirėžė į Justą Vieversį, kuris skaudžiai leidosi ant nugaros. Nesportinė pražanga leido „Delikatesui“ susikurti pranašumą, o J. Vieversys ilgai netrukus dar smeigė 2 papildomus tritaškius (75:64). „Delikateso“ krepšininkai nuo šio momento perėmė rungtynių eigą ir likus 6-ioms minutėms turėjo 16 taškų pranašumą (80:64). Tokia pačia persvara baigėsi rungtynės (97:81).

Joniškio komandai Donnellis Cegersas per 35 minutes pelnė 19 taškų (7/13 dvit., 5/5 baudų), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Svariai prie šios pergalės prisidėjo dvigubą dublį įsirašęs Tomas Balčiūnas, kuris pelnė 16 taškų (6/11 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.) ir atkovojo 12 kamuolių.

Šakių ekipos gretose išsiskyrė Simonas Kriaučiūnas, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 20 taškų (4/6 dvit., 2/6 trit., 6/8 baudų), 3 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

„Delikatesas“: Donnellis Cegersas 19 (7/13 dvit., 5/5 baud., 11 atk. kam., 8 rez. perd., 4 kld., 33 naud. bal.), Darionas Rackley 17 (3/7 dvit., 2/6 trit., 5/6 baud., 7 atk. kam., 9 rez. perd., 26 naud.), Justas Vieversys (4/7 trit., 4 kld.), Tomas Balčiūnas (6/11 dvit., 12 atk. kam., 4 per. kam.) po 16, Valerijus Anisimovas 10 (4/6 dvit., 6 atk. kam.), Ignas Daukšys ir Arūnas Rimkus po 7.

„Vytis“: Simonas Kriaučiūnas 20 (4/6 dvit., 2/6 trit., 6/8 baud., 4 per. kam.), Augustinas Mikštas 19 (5/10 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam.), Karolis Kokoška 14 (4/8 trit.), Gabrielius Čelka 13 (5/7 dvit., 5 rez. perd.), Justas Šukelis 8 (4/7 dvit., 4 per. kam.).