M. Runkausko vedami „Gargždai“ iškovojo pergalę Vilniuje

2021-11-06 18:26
Nuotr.: M. Baranauskas
Nuotr. M. Baranauskas

Marius Runkauskas pataikė 5 tritaškius, o jo atstovaujami „Gargždai“ (9-1) toliau užtikrintai žygiuoja „7bet-NKL“ pirmenybėse.

21
22
50%
5/10
3

Devintąją pergalę iškovojęs „Gargždų“ klubas šį kartą išvykoje 84:76 (20:19, 23:22, 22:18, 19:17) nugalėjo Vilniaus „Perlą Energiją“ (3-7).

Likus žaisti keturias minutes Augustinas Kiudulas sumažino šeimininkų atsilikimą iki trijų taškų (68:71), tačiau du paeiliui M. Runkausko tritaškiai nulėmė rungtynių likimą – 77:69.

Būtent M. Runkauskas buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 21 taškas (2/3 dvitaškiai, 5/10 tritaškiai, 2/2 baudų metimai), 6 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 22 naudingumo balai.

Vilniaus komandai A. Kiudulas per 31 minutę pelnė 15 taškų (5/9 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 5/5 baudų metimai), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo 20 efektyvumo balų.

„Perlas Energija“: Rokas Jocius 17 (4/8 dvit., 3/4 trit., 8 atk. kam., 2 blok.), Modestas Babraitis (6/8 dvit.) ir Augustinas Kiudulas (5/9 dvit., 5/5 baud., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.) po 15, Nojus Bieliauskas 12 (5/7 dvit.).

„Gargždai“: Marius Runkauskas 21 (5/10 trit., 6 atk. kam.), Jonas Dumašius 13 (3/7 trit.), Simas Galdikas (6/11 dvit.), Arvydas Kačinas (4/6 dvit.) po 12, Mantas Ruikis 11 (2/5 trit., 5 rez. perd.), Mindaugas Stašys 10 (10 rez. perd.).