E. Preibio taškai atnešė debiutantams pergalę prieš nelaimintį „Neptūną-Akvaservis“

2021-11-04 20:02
Nuotr.: T.Matijoška
Nuotr. T.Matijoška

Dramatišką pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo „Kretingos“ (4-5) ekipa.

15
26
13
75%
3/4

Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai 71:68 (10:12, 18:28, 18:9, 25:19) įveikė Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (0-9) krepšininkus, kurie vis dar lieka be pergalių.

Likus 2 minutėms kretingiškiai pirmavo 6 taškais (66:60), tačiau „Neptūnas-Akvaservis“ spurtavo 5:0 ir po Mato Vaitkaus dvitaškio likus 51 sekundei kvėpavo varžovams į nugaras (65:66).

Netrukus Edgaras Preibys smeigė tritaškį (69:65), Rytis Šakaitis atsakė tuo pačiu (68:69), Eimantas Žilius prametė abi baudas ir klaipėdiečiai turėjo progą persverti rezultatą, tačiau Mato Vaitkaus tritaškis tikslo nepasiekė, o pergalę baudų metimais įtvirtino E. Preibys.

Kretingos komandai praėjusios savaitės MVP Rytis Zabita per 31 minutę pelnė 15 taškų (6/9 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Lukas Kreišmontas, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 25 taškai (5/5 dvit., 3/8 trit., 6/9 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 34 naudingumo balai.

„Kretinga“: Edgaras Preibys 16 (4/7 dvit., 2/3 trit., 6 atk. kam.), Rytis Zabita 15 (6/9 dvit., 13 atk. kam., 26 naud.), Aidas Viskontas 14 (4/10 dvit., 2/6 trit., 6 rez. perd.), Eimantas Žilius 13 (4/7 dvit., 0/5 trit., 5/7 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Domininkas Matutis 8 (1/7 trit., 5 atk. kam.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Lukas Kreišmontas 25 (5/5 dvit., 3/8 trit., 6/9 baud., 10 atk. kam., 34 naud.), Matas Vaitkus 18 (4/11 trit., 4 kld.), Oskaras Pleikys 10 (4/9 dvit., 15 atk. kam., 4 rez. perd., 6 kld.), Rytis Šakaitis 7 (4 rez. perd.).