Puolėjų dueto traukiama „Šilutė“ nukovė „Žalgirio“ dublerius

2019-01-05 18:00

Manto Šerkšno ir Evaldo Džiaugio traukiama „Šilutės“ (12-13) komanda iškovojo pirmąją pergalę 2019 metais. Laimono Eglinsko auklėtiniai svečiuose 90:82 (21:20, 27:21, 17:20, 25:21) įveikė Kauno „Žalgirio-2“ (10-14) klubą.

Foto galerija

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė puolėjų duetas Mantas Šerkšnas ir Evaldas Džiaugys, kurie kartu įmetė 48 taškus.

Rezultatyviausiai žaidęs M. Šerkšnas per 33 minutes pelnė 26 taškus (7/9 dvit., 2/8 trit., 6/7 baudos). Tuo metu E. Džiaugys pridėjo 22 taškus (9/12 dvit., 4/5 baudos) ir 6 atkovotus kamuolius.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus pusę laiko jaunieji žalgiriečiai dar turėjo 2 taškų persvarą (74:72), bet Evaldas Džiaugys pelnė dvitaškį su pražanga, Mantas Šerkšnas realizavo baudos metimus, E. Džiaugys pridėjo dar penkis taškus ir „Šilutė“ nutolo 82:74. Šią atkarpą „Šilutė“ laimėjo 10:0.

Likus 75 sekundėms kauniečiai priartėjo iki 3 taškų (81:84), bet Paulius Poška ir Byronas Sanfordas neklydo mesdami baudos metimus ir likus pusei minutės „Šilutė“ buvo nepavejama – 88:81.

Šias rungtynes stebėjo Kauno „Žalgirio“ treneriai Šarūnas Jasikevičius, Darius Maskoliūnas ir Tomas Masiulis.

„Žalgiris-2“: Arnas Adomavičius 19, Erikas Venskus 15 (8 atk. kam.), Rokas Jokubaitis 10 (5 rez. perd., 7 kl.), Marius Valinskas 9, Lukas Uleckas 8 (3/16 metimai).

„Šilutė“: Mantas Šerkšnas 26 (7/9 dvit.), Evaldas Džiaugys 22 (9/12 dvit., 4/5 baudos), Paulius Poška 10, Byronas Sanfordas 9 (6 atk. kam.).