Dramoje Šakiuose „Vyčio“ pergalę lėmė P. Semaškos baudos metimas

2019-01-05 17:57
Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Paulius Semaška tapo rungtynių herojumi, kuomet paskutinę sekundę realizavo baudos metimą ir Šakių „Vyčiui“ (17-7) išplėšė pergalę 85:84 (21:16, 27:22, 18:27, 19:19) prieš Marijampolės „Sūduvą-Mantinga“ (19-5).

11
17
60%
3/5
8

Šakiškiai po dviejų kėlinių pirmavo 48:38, tačiau sėkmingai trečiąjį kėlinį sužaidę svečiai prieš lemiamą ketvirtį deficitą nurėžė iki minimumo (65:66).

Ketvirtasis kėlinys vyko atkakliai, tačiau kiek didesnę iniciatyvą savo rankose laikė „Vytis“, kuris prasidėjus paskutinei minutei pirmavo 84:79. Vis tik, likus 21 sekundei, Žygimantas Šimonis pataikė dvitaškį, Ernestas Ežerskis kaip mat išprovokavo Pauliaus Beliavičiaus pražangą ir „Sūduvai-Mantinga“ sužibo šansas.

Juo idealiai pasinaudojo Ž. Šimonis, kuris iki kėlinio pabaigos likus 7 sekundėms, smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą – 84:84. Vis tik tai nebuvo paskutinis lemiamo ketvirčio akordas.

Pačioje susitikimo pabaigoje P. Semaška išprovokavo Justino Jogmino pražangą, realizavo pirmąjį baudos metimą, o prametęs antrąjį nepaliko laiko varžovams ir taip nulėmė „Vyčio“ pergalę.

„Vytis“: Šarūnas Vingelis 22 (8/11 dvit.), Paulius Beliavičius 19 (4/10 trit.), Marijus Užupis ir Karolis Brusokas (8 atk. kam.) po 11, Aurelijus Pukelis (4/6 dvit., 10 atk. kam.) ir Paulius Semaška po 10.

„Sūduva-Mantinga“: Žygimantas Šimonis (4/4 trit.) ir Aurimas Urbonas (3/10 dvit., 4/6 trit.) po 18, Justinas Jogminas 16 (8 atk. kam.), Gediminas Navickas 14 (3/6 trit.), Edvinas Jezukevičius 10.