„Neptūnas-Akvaservis“ išsivežė pergalę iš Šilutės

2019-01-04 20:40
Nuotr.: G.Zavadzkytė
Nuotr. G.Zavadzkytė

2019-uosius metus Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (13-10) pradėjo pergalingai. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai išvykoje 88:74 (22:17, 21:20, 13:17, 32:20) įveikė „Šilutę“ (11-13) bei taip nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją.

17
21
4
67%
4/6

Šios dienos susitikime nežaidė traumą vis dar besigydantis kapitonas Deividas Anužis bei sergantis Jonas Dumašius.

33-ąją mačo minutę „Neptūnas-Akvaservis“ dar buvo atsiliekančiojo vaidmenyje (61:62), tačiau tuomet savo žodį tarė veteranas Vytautas Šarakauskas, užkūręs uostamiesčio ekipą galingam spurtui.

Vidurio puolėjas per 70 sekundžių pelnė 7 taškus iš eilės, po kelių akimirkų jis pridėjo dar vieną dvitaškį, o rungtynes „Neptūnas-Akvaservis“ užbaigė fantastiška atkarpa 27:12.

Kaip iš natų ketvirtajame kėlinyje puolę klaipėdiečiai pelnė net 32 taškus, kai tuo metu per pirmuosius tris kėlinius kartu sudėjus – 56.

Pirmajame ketvirtyje uostamiesčio ekipa pelnė 7 taškus be atsako bei įgijo tokio paties dydžio pranašumą (20:13).

Nors antrojo kėlinio viduryje klaipėdiečių persvara sumenko iki minimalios ribos (30:29), tačiau tuomet Erikas Kubilius pelnė 4 taškus iš eilės, Herkus Kumpys smeigė tritaškį, o „Neptūnas-Akvaservis“ atitolo per 8 taškų atstumą – 37:29.

Pirmoje mačo dalyje Klaipėdos ekipa į priekį vedė Tadas Pažėra. Raumenį patempęs įžaidėjas gavo leidimą rungtyniauti – jis per pirmuosius du ketvirčius surinko 12 taškų, o iš viso – 15.

Kitą susitikimą klaipėdiečiai žais jau rytoj, kuomet 17 val. namuose priims Mažeikių „Erelius“.

„Neptūnas-Akvaservis“: Klaidas Metrikis 20 (7/9 dvit.), Vytautas Šarakauskas 17 (2/3 trit.), Tadas Pažėra 15, Erikas Kubilius 13 (6 atk. kam.), Herkus Kumpys 11, Nojus Mineikis 10.

„Šilutė“: Paulius Poška 15, Andrius Gaidys 14 (7 rez. perd.), Byronas Sanfordas 13, Evaldas Džiaugys 11.