O. Kaminskio metimas su sirena atnešė pergalę „Telšiams“

2018-01-26 21:17

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) dar vienose dramatiškai pasibaigusiose rungtynėse pergalę iškovojo „Telšių“ (15-14) klubas, kuris namuose po pergalingo Ovidijaus Kaminskio šuvio, 80:78 (25:20, 12:21, 29:17, 14:20) įveikė Mažeikių „Erelius“ (11-18).

24
24
69%
9/13
2

Šeimininkai ketvirtojo kėlinio viduryje dar pirmavo 72:63, tačiau tuomet į lemiamą šturmą kilę „Ereliai“ spurtavo 10:2 ir iš „Telšių“ persvaros teliko taškas (73:74).

Iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei dviems minutėms, svečiai pagaliau pasiekė savo ir po taiklaus Tado Pažėros metimo išlygino rezultatą (78:78).

Po šio epizodo nė viena iš komandų nesugebėjo suregzti rezultatyvios atakos, tačiau tylą paskutinę rungtynių sekundę nutraukė O. Kaminskis, kuris pataikė pergalingą dvitaškį.

„Telšiai“: Laurynas Kaveckis 24, Ovidijus Kaminskis 16, Mantvydas Stašelis 11.

„Ereliai“: Haroldas Saprykinas 26, Tadas Pažėra 13, Nerijus Barauskas 11.