R. Biliartas surinko 33 naudingumo balus, bet pergalę šventė klaipėdiečiai

2018-01-26 19:44
Nuotr.: R.Kozlovskis
Nuotr. R.Kozlovskis

Rytis Biliartas surinko dvigubą dublį ir 33 naudingumo balus, tačiau Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) jo vedamas Joniškio „Delikatesas“ (6-23) išvykoje 65:79 (15:18, 14:25, 19:12, 17:24) turėjo pripažinti Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (19-10) pranašumą.

12
26
11
100%
4/4

Tai buvo jau septintoji „Delikateso“ nesėkmė iš eilės, o klaipėdiečiams ši pergalė turnyrinėje lentelėje leido pavyti „Šilutę“.

Šeimininkai itin galingai užbaigė antrąjį ketvirtį, kuriame spurtavo 16:4 ir po dviejų kėlinių pirmavo 43:29. Šioje „Neptūno-Akvaservis“ atkarpoje pirmais smuikais griežė du tritaškius pataikęs Ernestas Jonkus bei 5 taškus pridėjęs Džiugas Slavinskas.

Vis dėlto šeimininkai po ilgosios pertraukos į rungtynes sugrįžo kiek apsnūdę, o tuo pasinaudojo „Delikateso“ krepšininkai, kurie trečiajame ketvirtyje laimėjo atkarpą 18:5 ir prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui deficitą sumažino iki 7 taškų (48:55).

Klaipėdiečiai intrigą panaikino vos prasidėjus lemiamam ketvirčiui. Ignas Ramašauskas surinko 5 taškus paeiliui, o spurtu 11:0 kėlinį pradėjęs „Neptūnas-Akvaservis“ nutolo nebegrįžtamai (64:50).

Pralaimėtojams R. Biliartas per 27 minutes pelnė 24 taškus (11/16 dvitaškiai, 2/5 baudų metimai), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 33 naudingumo balus.

„Neptūnas-Akvaservis“: Džiugas Slavinskas 16 (6/10 dvit.), Jonas Dumašius 15, Deividas Anužis ir Valdas Vasylius (11 atk. kam., 26 naud. bal.) po 12.

„Delikatesas“: Rytis Biliartas 24 (11/16 dvit., 11 atk. kam., 33 naud. bal.), Žilvinas Petraitis ir Mantas Kadzevičius po 12.