D. Rediko pastangų nepakako pergalei prieš „Perlą“

2018-01-26 20:30

Dovydas Redikas pelnė 21 tašką, o pralaimėjimą po trijų pergalių iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) patyrė „Jonavos“ (15-14) ekipa, kuri namuose 69:75 (17:14, 24:16, 9:16, 19:29) nusileido Vilniaus „Perlui“ (12-17).

12
17
5
2

Jonaviečiams reguliariajame NKL sezone taip ir nepavyko įveikti „Perlo“ komandos, kuriai buvo pralaimėta ir pirmuose dvejuose sezono ratuose.

„Jonavos“ ekipa rungtynėse su „Perlu“ greitai šovė į priekį (9:2). Svečiai po kelių minučių išlygino rezultatą (11:11), o po pirmojo kėlinio šeimininkai sugebėjo susikrauti 3 taškų pranašumą (17:14).

Antrąjį kėlinį jonaviečiai pradėjo spurtu 9:0 ir gerokai nutolo (26:14). Puikiai varžovų krepšį atakavę „Jonavos“ žaidėjai buvo pabėgę ir 15 taškų skirtumu (40:25), o po pirmosios mačo dalies turėjo 11 taškų persvarą (41:30).

Šeimininkų puolimas sustojo po didžiosios pertraukos, kuomet per pusę trečiojo kėlinio jonaviečiai surinko tik 2 taškų (43:38). Nors antroje ketvirčio dalyje Nerijaus Zabarausko auklėtiniai kiek atkuto, „Perlas“ sugebėjo panaikinti didžiąją dalį pirmoje mačo dalyje turėto deficito (50:46).

Ketvirtąjį kėlinį „Perlas“ pradėjo išsiverždamas į priekį (50:54). Jonaviečiai greitai perėmė iniciatyvą į savo rankas (57:56). Išsiveržę į priekį, šeimininkai praleido galingą varžovų spurtą 11:0 ir įkrito į gilią duobę (57:67).

Nors paskutinę mačo minutę „Jonava“ dar buvo atkūrusi intrigą (66:70), klaidos lemiamu metu atėmė iš šeimininkų šansą iškovoti pergalę.

„Jonava“: Dovydas Redikas 21, Ebuka Anyaorah 18, Karolis Šarukas 10

„Perlas“: Lukas Kvedaravičius ir Aistis Pilauskas po 12 taškų, Domantas Pipiras 10.