Arti trigubo dublio buvęs D. Redikas vedė „Jonavą“ į pergalę Kaune

2018-01-20 18:18

Trečiąją pergalę iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) čempionate iškovojo „Jonavos“ (15-13) klubas, Kaune 85:78 (20:24, 16:12, 20:23, 29:19) įveikęs lygos autsaiderius KTU (6-22) krepšininkus.

24
34
7
57%
8/14

Jonaviečiai nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją prieš KTU krepšininkus šio sezono kovose. Pirmajame rate dvikovoje Jonavoje KTU šventė pergalę 100:87. Antrojo rato mače Kaune šeimininkai laimėjo 81:79. Po šeštadienį iškovotos pergalės „Jonava“ turnyro lentelėje pakilo į šeštąją poziciją.

Rungtynės Kaune geriau pradėjo KTU krepšininkai, kurie vienu metu pirmavo 7 taškų skirtumu (15:8). Jonaviečiai bandė mažinti atsilikimą, tačiau po pirmųjų dešimties minučių pirmavo šeimininkai (20:24).

Antrajame ketvirtyje „Jonavos“ komanda, įjungusi aukštesnę persvarą, toliau bandė perimti rungtynių vadžias į savo rankas. Nors susikrauti pranašumo Nerijaus Zabarausko auklėtiniams nepavyko, po pirmosios mačo dalies rezultatas buvo lygus (36:36).

Trečiajame kėlinyje vėl nervingai taškais į tašką su varžovais žaidusi „Jonava“ visišką rungtynių kontrolę į savo rankas perėmė ketvirtajame kėlinyje, kurį laimėjo dviženkliu taškų skirtumu (29:19) bei iškovojo 15 pergalę šio sezono kovose.

„Jonava“: Dovydas Redikas 24 taškai (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Lukas Grabauskas ir Ebuka Anyaorah po 19, Antanas Montrimavičius 8, Martynas Pacevičius (9 atk. kam.) ir Justas Vazalis (12 atk. kam., 6 rez. perd.) po 5, Karolis Šarukas 3, Tomas Miškinis 2.

KTU: Matas Ragauskas 20 taškų, Julius Kigas 13.