Netikėtai lengvai „Šilutę“ įveikę „Ereliai“ nutraukė nesėkmių seriją

2018-01-20 18:51

Puikią pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) šventė Mažeikių „Ereliai“ (11-17), kurie namuose 94:61 (23:19, 28:11, 13:16, 30:15) neturėjo problemų su vienu čempionato lyderių „Šilutės“ (19-9) klubu bei nutraukė keturių pralaimėjimų iš eilės seriją.

Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kai šeimininkai surengė spurtą 10:0 ir nuo varžovų atitrūko 12 taškų (33:21).

„Šilutė“ dar buvo priartėjusi iki 7 taškų (28:35), tačiau šeimininkai laimėjo dar vieną galingą atkarpą 16:2 ir prieš ilgąją pertrauką įgijo 19 taškų persvarą (51:30) ir taip panaikino mačo intrigą.

Mažeikiškiai šiame susitikime itin užtikrintai metė dvitaškius (62 proc., 23/37), o svečiams krepšys buvo tarsi užrištas metant nuo tritaškio linijos (23 proc., 6/26).

„Ereliai“ taip pat atkovojo daugiau kamuolių (44-30), atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (22-14) bei šiek tiek mažiau klydo (17-19).

„Ereliai“: Tomas Rimša 24 (5/8 dvit., 2/7 trit., 11 atk. kam., 28 naud. bal.), Tadas Pažėra 17, Tomas Zdanavičius 13 (10 atk. kam., 8/10 baud. met., 27 naud. bal.), Nerijus Barauskas 11.

„Šilutė“: Calebas Oetjenas 12, Justas Nausėdas, Evaldas Džiaugys ir Taurantas Tamošiūnas po 10.