Nė karto nepirmavusi „Tauragė“ nusileido „Telšiams“

2017-12-16 18:24

Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo namuse rungtyniavęs „Telšių“ (12-10) klubas, kuris 80:64 (21:13, 17:19, 22:10, 20:22) nugalėjo „Tauragės“ (10-12) krepšininkus, kurie šį savaitgalį pirmenybėse liko be pergalių.

Šeimininkai rungtynes pradėjo itin galingai ir įpusėjus pirmajam kėliniui, „Tauragė“ po Mindaugo Norkaus taškų pirmavo 16:4. Vis tik, svečiai kiek reabilitavosi ir dar tame pačiame kėlinyje buvo nukirtę šemininkų persvarą iki 5 taškų (18:13).

Vis dėlto, „Telšiai“ reikalus išsprendė trečiajame kėlinyje, kuriame spurtavo 15:5 ir į priekį pabėgo 14 taškų skirtumu (55:41), o prieš prasidedant lemiamam ketvirčiui šeimininkai pirmavo 60:42.

„Tauragė“ ketvirtajame kėlinyje net nesugebėjo sumažinti savo deficito iki vienženklio ir buvo priversta patirti nesėkmę.

Svečiams šiose rungtynėse kišo klaidos, kurių „Tauragė“ padarė 17. „Telšiai“ taip pat sėkmingiau atakavo iš dviejų taškų zonos (53 proc. – 37 proc.).

„Telšiai“: Erikas Kubilius 16, Vilius Pocius 15, Mindaugas Norkus 12, Ovidijus Kaminskis 10 (7 atk. kam.)

„Tauragė“: Aivaras Kvedaravičius 18 (7 atk. kam., 25 naud. bal.), Rokas Čepanonis 10, Paulius Morkeliūnas ir Artūrs Pelšs po 9.