NKL sezono rekordą užfiksavusi „Jonava“ svečiuose įveikė „Erelius“

2017-12-16 17:58
Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Dviejų pralaimėjimų seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) nutraukė „Jonavos“ (11-11) klubas. Nerijaus Zabarausko auklėtiniai Mažeikiuose 69:60 (20:15, 12:15, 23:5, 14:25) įveikė vietos „Erelius“ (9-13).

16
17
5
2

Šioje dvikovoje „Jonavos“ krepšininkai užfiksavo šio sezono NKL čempionato rekordą – perėmė net 19 kamuolių. Johnas Brisco ir Ebuka Anyaorah perėmė po 5 kamuolius, Antanas Montrimavičius – 4.

Rungtynes puikiu žaidimu pradėjo jonaviečiai per tris pirmąsias minutes susikrovę dviženklį pranašumą (12:2). „Ereliai“ dar pirmojo kėlinio metu stabilizavo situaciją, o antrojo kėlinio metu rezultatas jau buvo lygus (25:25). Po pirmosios mačo dalies nedidelį pranašumą turėjo svečiai (32:30).

Įpusėjus trečiajam kėliniui „Jonava“ pirmavo šešių taškų skirtumu (39:33). Per likusią ketvirčio dalį „Jonava“ surengė spurtą 16:0, kurį vainikavo Karolio Šaruko pataikytas tritaškis ir susikrautas solidus pranašumas prieš lemiamą ketvirtį (55:35).

Ketvirtojo kėlinio metu „Ereliai“ nukirto dalį turėto didžiulės „Jonavos“ persvaros, tačiau šeimininkai labiau Nerijaus Zabarausko auklėtiniams nepasipriešino (69:60).

„Jonava“: Ebuka Anyaorah 16, Karolis Šarukas 15, John Brisco 10, Martynas Pacevičius ir Lukas Brabauskas po 8.

„Ereliai“: Tomas Rimša 13 taškų, Aurimas Urbonas 12, Ignas Razutis (8 rez. perd.) ir Vytautas Saulis po 11.