Itin dramatiškose rungtynėse „Šilutė“ palaužė „Tauragę“

2017-12-15 20:32

Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) savų žiūrovų palaikoma „Šilutė“ (16-5) sugebėjo atsitiesti ir 74:71 (21:18, 13:19, 18:23, 22:11) įveikti „Tauragės“ (10-11) ekipą. Šilutiškiai šiuo metu turi 5 pergalių iš eilės serija ir tai yra ilgiausia serija visoje lygoje.

17
30
3
80%
8/10

Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui šeimininkai atsilikinėjo 52:60, tačiau „Šilutė“ ketvirtį pradėjo spurtu 9:2 ir jo viduryje svečiai teturėjo 1 taško persvarą (62:61). Iki kėlinio pabaigos likus 4 minutėms „Tauragė“ po taiklių Aivaro Kvedaravičiaus baudų metimų pirmavo 68:66. Po šio epizodo rungtynėse stojo tyla – nė viena iš ekipų nesugebėjo pelnyti taškų lygiai 3 minutes.

Ledus pralaužė „Šilutės“ legionierius Calebas Oetjenas, kuris pelnė 2 taškus su pražanga ir iki susitikimo pabaigos likus minutei, išvedė šeimininkus į priekį 69:68.

Iki ketvirčio pabaigos buvo likusios 25 sekundės, kai Justas Nausėdas išprovokavo A. Kvedaravičiaus pražangą ir realizavo abi baudas. Tačiau iš karto po to „Tauragės“ žaidėjams, buvusiems ant atsarginių suolelių buvo techninė pražanga ir J. Nausėdas pridėjo papildomą baudos metimą, taip šeiminkams sukraudamas 4 taškų persvarą (72:68).

Likus 5 sekundėms iki ketvirčio pabaigos, rezultatas buvo 74:70, o prie baudų metimo linijos stojo R. Pipiras. Jis pataikė pirmąją baudą, o paskui prametė tyčia ir tauragiškiams pavyko atkovoti kamuolį puolime, tačiau Roko Čepanonio tolimas metimas tikslo nepasiekė ir „Šilutė“ šventė dramatišką pergalę.

„Šilutė“: Taurantas Tamošiūnas 19, Justas Nausėdas 17 (30 naud. bal.), Calebas Brownas 14.

„Tauragė“: Aivaras Kvedaravičius 18, Rytis Pipiras 17, Liudas Valantinas 12.