Naudingiausiai komandoje žaidęs D. Redikas „Jonavos“ nuo nesėkmės neišgelbėjo

2017-12-15 20:01

Dovydo Rediko sugrįžimas į Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) pirmenybes pažymėtas nesėkme. „Jonavos“ (10-11) komandos marškinėlius apsivilkęs gynėjas pelnė 10 taškų, bet jo atstovaujama komanda namie 74:91 (13:33, 22:16, 23:18, 16:24) nusileido pirmenybių lyderiui, Šakių „Vyčiui“ (18-3).

Foto galerija

Mačą starto penkete pradėjęs D. Redikas pelnė pirmuosius Jonavos klubo taškus, o per 25 minutes realizavo 4 dvitaškius iš 7, prametė vienintelį tritaškį ir pataikė abi baudas. Jis taip pat atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, pats sykį prasižengė ir 2 kartus suklydo. Jis surinko 14 naudingumo balų ir tai buvo geriausias rodiklis komandoje.

D. Redikas NKL pirmenybėse paskutinį kartą žaidė 2015-2016 m. sezono pradžioje, kai atstovavo „Vyčiui“. Po to jis apsivilko Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ marškinėlius, o praėjusį sezoną rungtyniavo antrojoje Graikijos lygoje.

Šio susitikimo pradžioje „Jonavą“ į nokdauną pasiuntė galinga „Vyčio“ puolimo atkarpą, po kurios Šakių klubas jau pirmojo kėlinio pabaigoje turėjo triuškinamą persvarą (13:33). Jonaviečiai trečiajame kėlinyje dar spurtavo 11:0 ir gerokai sumažino atsilikimą (58:64).

Visgi „Jonavos“ komandos puolimas vėl užstrigo ketvirtajame kėlinyje, kuriame svečiai, nemažinę apsukų, vėl susikrovė užtikrintą persvarą (67:88). Rungtynių pabaigoje Nerijaus Zabarausko auklėtiniai tik nežymiai sumažino atsilikimą.

„Jonava“: Martynas Pacevičius ir Lukas Grabauskas po 12, Karolis Šarukas, Dovydas Redikas ir Tomas Miškinis po 10, Ebuka Anyaorah 8.

„Vytis“: Gytis Radzevičius 18 taškų, Paulius Beliavičius 16, Edvinas Jezukevičius 15, Aurelijus Pukelis 14, Marijus Užupis 11.