Galingas jaunųjų žalgiriečių spurtas paskutinėmis akimirkomis nukalė pergalę prieš „Ežerūną“

2017-12-15 20:10

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse Kauno „Žalgiris-2“ (11-10) parodė puikią kovotojų dvasią ir išvykoje, pačioje rungtynių pabaigoje 71:66 (15:17, 16:22, 19:13, 21:14) palaužė Molėtų „Ežerūną“ (9-12).

18
18
4
3

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi rungtynių pabaigoje, o iki ketvirtojo pabaigos likus minutei, 66:62 pirmavo šeimininkai. Vis dėlto, kitoje atakoje Rokas Jokubaitis pelnė du taškus su pražanga ir „Ežerūno“ persvara sumažėjo iki minimumo (66:65).

Šeimininkai kiek vėliau apmaudžiai suklydo ir nesugebėjo įvesti kamuolio į žaidimą per tam skirtas penkias sekundes. Tuo pasinaudojo Ignas Sargiūnas, kuris pelnė du taškus iš po krepšio ir svečius išvedė į priekį, iki susitikimo pabaigos likus, 11 sekundžių.

„Ežerūno“ vyriausiasis treneris Gintautas Vileita paprašė minutės pertraukėlės, tačiau jo auklėtiniai dar kartą apmaudžiai suklydo ir antrą kartą lemiamais rungtynių momentais nesugebėjo išsimesti kamuolio per 5 sekundes. Šeimininkai nebeturėjo kitų išeičių ir buvo priversti taikyti tyčinių pražangų taktiką, o prie baudų metimų linijos neklydę kauniečiai įtvirtino pergalę.

„Ežerūnas“: Karolis Lukošiūnas 16, Raimundas Ambrulaitis 13, Jonas Zakas (1/7 dvit.) ir Ignas Lukošius po 11.

„Žalgiris-2“: Rokas Jokubaitis 18, Ignas Sargiūnas 16, Lukas Uleckas 13.