Velučio ir Mikšto tandemas padėjo šakiškiams nušluoti „Alytų“

2024-10-19 19:00
Nuotr.: R. Lukoševičius
Nuotr. R. Lukoševičius

Paulius Velučio ir Augustino Mikšto tandemo vedamas Šakių „Vytis-VDU“ (4-1) grįžo ant pergalingų bėgių. Eriko Kučiausko vyrai išvykoje 109:77 (23:23, 27:20, 28:14, 31:20) neturėjo vargo su „Alytaus“ (1-5) krepšininkais.

29
30
91%
10/11
60%
3/5

„7bet-NKL“ pirmenybėse geriausią karjeros pasirodymą surengęs Velutis per 27,5 minutės surinko 29 taškus (10/11 dvit., 3/5 trit.), 3 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą bei 30 naudingumo balų.

Praėjusios savaitės MVP tapęs Mikštas pridėjo 22 taškus, 9 sugriebtus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir 30 efektyvumo balų.

Šioje akistatoje šakiškiai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 43:21 ir įsirašė dvigubai daugiau rezultatyvių perdavimų nei varžovai – 22:11.

Nors po pirmojo ketvirčio vyravo lygybė (23:23), po jo svečiai po truputį pradėjo tolti, o esminį lūžį padarė trečiajame kėlinyje spurtuodami 13:0 atkarpa (66:45).

Alytiškiams Ronaldas Rutkauskas per 23 minutes pelnė 13 taškų (3/9 dvit., 2/2 trit., 1/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 13 naudingumo balų.

„Alytus“: Malekas Davisas 16 (5/8 dvit., 2/5 trit.), Ronaldas Rutkauskas 13 (3/9 dvit., 2/2 trit., 5 atk. kam.), Germanas Bumblys 10 (4/6 dvit.), Albertas Tatevosyanas ir Sidas Damulevičius po 7.

„Vytis-VDU“: Paulius Velutis 29 (10/11 dvit., 3/5 trit., 30 naud.), Augustinas Mikštas 22 (8/9 dvit., 9 atk. kam., 30 naud.), Rokas Jocys 15 (7/8 dvit., 5 atk. kam.), Arnas Adomavičius 13 (3/6 trit.), Kajus Leliukas 8 (4/4 dvit.), Dominykas Černius 7 (5 atk. kam.).