Puikiai puolusi „Sūduva-Mantinga“ išsivežė pergalę iš Vilniaus

2024-10-12 19:20
Nuotr.: V. Selivončikas
Nuotr. V. Selivončikas

Kokybišką puolimą demonstravusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (2-1) šventė pergalę „7bet-NKL“ čempionate. Marijampolės klubas išvykoje 96:84 (28:19, 27:24, 23:27, 18:14) nugalėjo Vilniaus „Rytą-2“ (1-3).

18
36
3
71%
5/7

„Sūduva-Mantinga“ šiose rungtynėse atakavo puikiais procentais: 65 proc. dvitaškių (22/34), 43 proc. tritaškių (9/21), 78 proc. baudų (25/32).

Be to, marijampoliečiai atliko net 29 rezultatyvius perdavimus, padarydami 9 klaidas. Naudingumo balais varžovus jie pranoko 134:77.

„Sūduva-Mantinga“ žengia trečioje turnyrinės lentelės vietoje, o „Rytas-2“ pasislinko į 13-ąją poziciją.

Marijampolės ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Vytautas Šulskis, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 18 taškų (5/7 dvit., 0/1 trit., 8/9 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 36 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Domantas Vilys, per 21 minutę pelnęs 23 taškus (1/2 dvit., 5/6 trit., 6/8 baud.). Jis taip pat atkovojo 1 kamuolį bei surinko 25 naudingumo balus.

Svečiai mačą pradėjo geriau ir pirmojo kėlinio viduryje nutolo 18:6. Antrajame kėlinyje vilniečiai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 24:28, bet po keleto minučių turėjo jau net 17 taškų deficitą (36:53).

Trečiojo kėlinio pradžioje padėtis apsivertė aukštyn kojomis. „Rytas-2“ ėmė itin greitai tirpdyti atsilikimą ir pajėgė ne tik išlyginti rezultatą, bet ir trumpam išsiveržti į priekį 70:68.

„Sūduva-Mantinga“ į tai atsakė spurtu 14:0 (82:70), susigrąžino dviženklį pranašumą ir daugiau varžovų artyn nebeprisileido.

Vilniaus komandai Danielius Kasparas per 26 minutes pelnė 20 taškų (3/5 dvit., 4/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

„Rytas-2“: Danielius Kasparas 20 (4/7 trit., 7 atk. kam.), Ignas Urbonas 18 (7/9 dvit., 5 atk. kam.), Džiugas Remeikis 15 (3/6 trit.), Arūnas Rimkus ir Gantas Križanauskas (4/4 dvit.) po 9, Gabrielius Jokubauskas 8.

„Sūduva-Mantinga“: Domantas Vilys 23 (5/6 trit., 6/8 baud., 25 naud.), Vytautas Šulskis 18 (5/7 dvit., 8/9 baud., 9 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 36 naud.), Adas Šimonis 13 (3/6 trit., 5 atk. kam.), Marius Valukonis 10 (4/5 dvit.), Ignas Labutis (4/4 dvit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Tautvydas Kliučinykas po 9, Matas Jucikas 7.