Po ilgosios pertraukos Ukmergėje atsibudęs „Vytis-VDU“ pranoko „Steką“

2024-10-10 22:55
Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Dar vieną pergalę „7bet-NKL“ sezone šventė Šakių „Vyčio-VDU“ (2-0) krepšininkai. Eriko Kučiausko vyrukai išvykoje 95:88 (15:16, 23:26, 31:17, 26:29) įrodė pranašumą prieš Ukmergės „Steką“ (2-1).

17
24
60%
6/10
6

Nugalėtojų gretose labiausiai išsiskyrė Gabrielius Čelka, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 17 taškų (6/10 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 24 naudingumo balai.

Jam geriausiai talkinę Augustinas Mikštas ir Rokas Jocys pridėjo po 19 taškų. Kajus Leliukas pasižymėjo surinkdamas 16 taškų ir 22 efektyvumo balus.

Lėtai įsibėgėję šakiškiai prieš ilgosios pertraukos sireną turėjo dviženklį deficitą (32:42), tačiau parodė kitokį veidą trečiajame kėlinyje ir užtikrintai jį laimėjo 31:17.

Ukmergiškiams praėjusios savaitės MVP tapęs Darius Tarvydas šįkart per 33 minutes pelnė 23 taškus (7/10 dvit., 1/4 trit., 6/6 baud.), sugriebė 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

„Steko“ puolėjas Mantas Šerkšnas per 29,5 minutės pelnė 22 taškus ir sukaupė 19 efektyvumo balų.

„Stekas“: Darius Tarvydas 23 (7/10 dvit., 6/6 baud., 4 rez. perd., 4 kld., 25 naud.), Mantas Šerkšnas 22 (4/7 trit., 6/6 baud.), Paulius Semaška 18 (6/13 dvit., 2/9 trit., 5 rez. perd.), Dominykas Bučas 7 (5 atk. kam., 3 per. kam., 2 blok.).

„Vytis-VDU“: Rokas Jocys (5/6 trit.) ir Augustinas Mikštas (7/14 dvit., 5/7 baud., 5 atk. kam., 4 kld.) po 19, Gabrielius Čelka 17 (6/10 dvit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Kajus Leliukas 16 (6/7 dvit., 6 atk. kam., 2 blok.), Deividas Kumelis 7 (4 kld.).