Ilgai nematytas startas: „Neptūnas-Akvaservis“ pratęsė pergalių seriją nušluodami „Steką“

2024-10-12 18:25
Nuotr.: V. Selivončikas
Nuotr. V. Selivončikas

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (4-0) tęsia pergalingą žygį naujame „7bet-NKL“ sezone. Deivido Anužio auklėtiniai namuose 85:67 (23:16, 20:14, 24:18, 18:19) pasiekė lengvą pergalę prieš Ukmergės „Steką“ (2-2).

17
21
83%
5/6
86%
6/7

Po šio susitikimo uostamiesčio ekipa užima pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje ir išliko antrąja dar nesuklupusia komanda. Tris pergales iš trijų taip pat turi pasiekęs Šakių „Vytis-VDU“.

Keturiomis pergalėmis paeiliui „7bet-NKL“ čempionatą pradėję „Neptūno“ dubleriai tokį sėkmingą sezono startą buvo užfiksavę prieš 14-lika metų (2010-11 m. sezone). Šioje komandoje rungtyniavo dabar laikinu klaipėdiečių vairininku tapęs Anužis.

„Neptūnui-Akvaservis“ iš Libano kilęs krepšininkas Karimas Rtailas per 24 minutes pelnė 17 taškų (6/7 dvit., 0/3 trit., 5/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą.

Jam geriausiai talkino Ernestas Jonkus, kuris pridėjo 15 taškų, 3 rezultatyvius perdavimus bei 20 efektyvumo balų.

Ukmergiškių ekipoje išsiskyrė Vaidas Čepukaitis, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 14 taškų (7/13 dvit., 0/1 trit., 0/3 baud.), 12 sugriebtų kamuolių bei 13 efektyvumo balų.

Klaipėdiečiai nusileido varžovams atkovotų kamuolių grafoje (38 prieš 50), kadangi  „Stekas“ sugriebė net 26 kamuolius puolime.

Tačiau pajūrio krepšininkai taikliau atakavo iš toli ir realizavo 11 iš 26 bandymų (42 proc.), kai varžovai atsakė 6 tritaškiais iš 30 (20 proc.)

Šeimininkai šioje akistatoje rungtyniavo be traumą praėjusiose rungtynėse patyrusio kapitono Lauryno Mikalausko.

„Neptūnas-Akvaservis“: Karimas Rtailas 17 (6/7 dvit., 5/6 baud., 5 atk. kam.), Ernestas Jonkus (3/4 trit., 5 atk. kam.) ir Klaidas Metrikis (3/4 trit.) po 15, Kristupas Leščiauskas 13 (3/5 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Rokas Mačiulis (4 blok.) ir Rytis Šakaitis (2/3 trit.) po 8.

„Stekas“: Vaidas Čepukaitis 14 (7/13 dvit., 12 atk. kam.), Dominykas Bučas 13 (2/8 dvit., 3/7 trit., 10 atk. kam.), Mantas Šerkšnas 10, Paulius Semaška (2/9 dvit., 5/5 baud., 8 atk. kam.) ir Ernestas Matulevičius po 9.