Vasiliausko vedama „Omega“ pamokė „Ryto“ jaunimą

2024-10-10 19:58
Nuotr.: S. Gvildys
Nuotr. S. Gvildys

Kauno r. „Omega-Tauras-LSU“ (3-0) toliau skina pergales „7bet-NKL“. Giedriaus Kurtinaičio treniruojama komanda namie 93:68 (25:23, 20:12, 25:19, 23:14) nubloškė Vilniaus „Rytą-2“ (1-2).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodė Šarūnas Vasiliauskas, pelnęs 21 tašką (5/7 dvit., 2/3 trit., 5/5 baud.) ir atlikęs rezultatyvų perdavimą. 19 taškų sukaupė Robertas Subotkevičius.

Naudingiausias buvo Ignas Juškevičius, rinkęs 12 taškų, 8 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 4 klaidas ir 24 efektyvumo balus.

LKF generalinis sekretorius Dominykas Domarkas prie pergalės prisidėjo 8 taškais, 4 rezultatyviais perdavimais ir 4 atkovotais kamuoliais.

Antrojo ketvirčio pabaigoje šeimininkai kūrė atkarpą 14:3 ir po Tomo Galecko baudų metimų į ilgąją pertrauką išėjo kontroliuodami situaciją 45:35.

„Omega“ įrodė pranašumą ir trečiajame, ketvirtajame kėlinukuose, o tiksint 33-ajai mačo minutei rezultatas buvo triuškinantis (79:56).

Sostinės komandoje po 10 taškų pelnė trys krepšininkai: Danielius Kasparas, Gabrielius Jokubauskas ir Matas Deniušas.

Ignas Urbonas per 12 minučių pelnė 2 taškus ir trissyk klydo. Gintaras Kadžiulis neturėjo Ganto Križanausko bei Niko Stuknio.

„Omega-Tauras-LSU“: Šarūnas Vasiliauskas 21 (5/7 dvit., 2/3 trit., 5/5 baud., 3 per. kam.), Robertas Subotkevičius 19 (5/11 dvit., 3/8 trit.), Ignas Juškevičius 12 (5/6 dvit., 8 atk. kam., 4 kld.), Robertas Keliačius 11 (10 atk. kam., 5 rez. perd., 2 blok.), Dominykas Domarkas 8 (4/6 dvit., 0/7 trit., 4 rez. perd.), Pavlo Karasovas 7 (8 atk. kam., 3 blok.).

„Rytas-2“: Danielius Kasparas (2/3 trit., 5 atk. kam.), Matas Deniušas (5/11 dvit., 6 atk. kam.) ir Gabrielius Jokubauskas (2/8 dvit., 5 atk. kam.) po 10, Mantas Liutkevičius 8 (6/6 baud., 4 kld.).