Įspūdingas Tarvydo pasirodymas nukalė „Stekui“ pirmąją sezono pergalę

2024-10-03 22:45
Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Žvėriškas Dariaus Tarvydo pasirodymas nukalė Ukmergės „Stekui“ (1-0) pirmąją pergalę naujame „7bet-NKL“ sezone. Ukmergiškiai savo aikštėje 81:71 (22:22, 20:18, 18:7, 21:24) įveikė Kauno „Žalgirį-2“ (0-1).

29
37
100%
7/7
5

Į „7bet-NKL“ grįžęs Tarvydas per 28 minutes varžovams atseikėjo 29 taškus (8/10 dvit., 2/4 trit., 7/7 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 5 kamuolius ir surinko 37 naudingumo balus.

Po 14-kos metų vėl antrame pagal pajėgumą čempionate atsidūręs Vaidas Čepukaitis per 18 minučių pridėjo 8 taškus (3/4 dvit., 2/4 baud.), 3 sugriebtus kamuolius, 2 blokus ir 6 efektyvumo balus.

Nuskambėjus ilgosios pertraukos sirenai, „Stekas“, vedamas Tarvydo, pirmavo vieno metimo persvara (42:40).

Šeimininkai užrakino žalgiriečius savo gynybos gniaužtuose, spurtavo 14:2 atkarpa ir besibaigiant trečiajam kėliniui susikrovė rekordinį pranašumą (60:44).

Per paskutines 10 žaidimo minučių „Žalgirio“ dubleriams rimčiau įkasti nepavyko, kadangi ukmergiškiai savo rankose tvirtai laikė mačo kontrolę iki pat pabaigos.

Svečių komandoje išsiskyrė Dovydas Buika, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 15 taškų (2/3 dvit., 1/2 trit., 8/11 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 19 efektyvumo balų.

„Stekas“: Darius Tarvydas 29 (8/10 dvit., 2/4 trit., 7/7 baud., 4 rez. perd., 5 per. kam., 37 naud.), Paulius Semaška 12 (4/8 dvit., 7 rez. perd., 4 per. kam.), Karolis Brusokas 10 (5/7 dvit., 11 atk. kam.), Vaidas Čepukaitis (2 blok.) ir Dominykas Bučas (2/2 trit., 2 blok.) po 8, Tadas Rinkūnas 7 (2/5 trit.).

„Žalgiris-2“: Dovydas Buika 15 (8/11 baud., 6 kld.), Mantas Laurenčikas 14 (7/8 dvit.), Aleksas Bieliauskas 11 (2/4 trit.), Gvidas Gicevičius 8.