Rezultatyvus Gecevičiaus debiutas atvedė „Telšius“ į pergalę prieš čempionus

2024-10-03 19:56
Nuotr.: L. Šeputis
Nuotr. L. Šeputis

Martynas Gecevičius „Telšiuose“ (1-0) debiutavo sėkmingu pasirodymu, kuris vedė į pirmąją sezono pergalę „7bet-NKL“. Žemaičiai namie 85:67 (25:17, 18:16, 21:12, 21:22) užtikrintai pranoko „Jurbarką-Karį-Manvestą“ (0-1).

14
24
100%
5/5
75%
3/4

Veteranas per 31,5 minutės pelnė 16 taškų (1/4 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud.), sugriebė 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius, keturis sykius klydo ir sukaupė 16 efektyvumo balų.

Telšiškiai rungtynėse sąlygas diktavo nuo pradžių, o pirmąjį ir antrąjį ketvirčius laimėję, jie į pertrauką kėlėsi su dviženkle taškų persvara (43:33).

Nugalėtojų gretose naudingiausiai pasirodė Gediminas Leščiauskas, pelnęs 14 taškų, atkovojęs 7 kamuolius bei fiksavęs 24 efektyvumo balus.

Solidžius pasirodymus surengė ir Nojus Radžius (17 tšk.), Lukas Valantinas (16 tšk., 7 atk. kam.) bei Deividas Rasys (13 tšk.).

Praėjusių metų čempionų komandoje dominavo naujokas Paulius Danisevičius. Įžaidėjas suvertė 29 taškus (7/9 dvit., 3/6 trit., 6/6 baud.) bei įsirašė 31 naudingumo balą.

Šį susitikimą Telšiuose stebėjo 236 žiūrovai.