Dramatiška atomazga Ukmergėje: „Delikatesas“ iškopė į kitą etapą

2024-03-10 18:04
Nuotr.: G. Šiuparys
Nuotr. G. Šiuparys

Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24) įveikė Ukmergės „Steką“.

16
19
33%
2/6
89%
8/9

Aštuntfinalio serijoje iki dviejų pergalių „Delikatesas“ triumfavo 2-1. Reguliariajame sezone joniškiečiai užėmė devintąją vietą, o ukmergiškiai – aštuntąją.

Ketvirtfinalio etape Joniškio klubas mes iššūkį reguliariojos sezono nugalėtojams Palangos „Olimpui“.

Prasidėjus paskutinei minutei Kostas Januška baudomis nukirpo „Steko“ deficitą iki minimumo (78:79). Vėliau pavyko ir apsiginti, o Tadas Rinkūnas pridėjo dar dvi baudas, išvesdamas į priekį šeimininkus (80:79).

„Delikatesas“ turėjo 17 sekundžių savo atsakymui ir sugebėjo pelnyti taškus – likus 6 sekundėms baudas sumetė pražangą išprovokavęs Devinas Hutchinsonas. „Steką“ galėjo išgelbėti Luko Pivoriūno tritaškis, bet jis buvo netaiklus.

„Steko“ ekipa šiame mače iki pat Rinkūno taiklių baudų visą laiką buvo besivejančių vaidmenyje.

Joniškio ekipos gretose išsiskyrė Ronaldas Rutkauskas, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 19 taškų (6/11 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 4/6 baudų metimai), 9 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 19 naudingumo balų.

Ukmergės komandai Paulius Semaška per 35 minutes pelnė 25 taškus (9/12 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 4/5 baudų metimai), atkovojo 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

„Stekas“: Mantas Šerkšnas 26 (6/12 trit.), Paulius Semaška 25 (9/12 dvit., 5 atk. kam., 8 rez. perd., 29 naud.), Justas Sinica 11 (3/6 trit.), Tadas Rinkūnas 9 (0/6 trit., 5/6 baud., 6 atk. kam.).

„Delikatesas“: Ronaldas Rutkauskas 19 (6/11 dvit., 9 atk. kam.), Lukas Kazlauskas (8/12 dvit., 7 rez. perd., 4 kld.) ir Nojus Jankūnas (5/11 dvit.) po 17, Devinas Hutchinsonas 16 (2/6 trit., 8/9 baud., 7 atk. kam.), Donnellis Cegersas 7 (5 atk. kam.).