Galingai pabaigoje spurtavęs „Atletas“ atėmė namų pranašumą iš Vilkaviškio ekipos

2024-03-08 20:53
Nuotr.: Atletas
Nuotr. Atletas

Paskutiniame kėlinyje atsibudęs Kauno r. „Atletas“ iškovojo pirmąją pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalyje. Remigijaus Bardausko kariauna išvykoje 83:75 (13:25, 26:13, 19:23, 25:14) įveikė Vilkaviškio „Perlą“.

15
23
33%
3/9
86%
6/7

Serijoje iki dviejų pergalių „Atletas“ išsiveržė į priekį 1-0 ir atėmė namų pranašumą iš Vilkaviškio komandos. Antroji tarpusavio akistata bus žaidžiama kovo 10 d. 16 val. Garliavoje.

Antrajame kėlinyje, po Igno Labučio tritaškio, šeimininkai atitrūko rekordine persvara (28:13).

Visgi vėliau „Atletas“ spurtavo 14:2 atkarpa ir komandas jau skyrė vienas metimas (27:30), o prieš ilgąją svečiai dar išsiveržė į priekį (39:38).

Lemiamame kėlinyje Kauno r. komanda pakilo į lemiamą šturmą ir surengė neįtikėtiną 20:2 atkarpą bei galutinai perlaužė mačo tėkmę (80:71).

Dėl asmeninių pražangų limito rungtynių nebaigė „Perlo“ krepšininkai Armandas Bancevičius ir Mantvydas Žukauskas.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Matas Mačijauskas, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 15 taškų (6/11 dvit., 3/5 baud.), 12 atkovotų kamuolių bei 23 efektyvumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Medas Kuprijanovas, per 32 minutes pelnęs 15 taškų (6/7 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 efektyvumo balus.

Vilkaviškio ekipai Joshua Nurse'as per 30 minučių pelnė 13 taškų (6/7 dvit., 1/4 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

„Perlas“: Modestas Žaunieriūnas 17 (4/8 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam., 5 kld.), Kevinas Andersonas 16 (4/11 dvit., 1/5 trit., 5/5 baud., 5 rez. perd., 4 kld.), Joshua Nurse'as 13 (6/7 dvit., 11 atk. kam.), Rokas Stankevičius 11 (4/7 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Atletas“: Medas Kuprijanovas (6/7 dvit., 3/9 baud., 5 atk. kam.), Nojus Vaivada (4/5 dvit., 2/2 trit.), Rokas Pocius (5/5 dvit.) ir Matas Mačijauskas (6/11 dvit., 12 atk. kam., 3 blok.) po 15, Justinas Jogminas 8 (7 atk. kam.), Gytis Sirutavičius 7.